reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Dziewczyny mam pytanko :) właściwie dwa.
W zeszlym tygodniu miałam prenatalne, dzisiaj będą moje wyniki Pappa z krwi. Czy ja powinnam je jakoś sobie analizować czy doczekać do wizyty u lekarza 06.05?
Szczerze, boje się tych wyników jak ostatnio zreszta wszystkich. Znalazłam jakiś kalkulator w necie ale tam trzeba przeliczyć to na jakieś jednostki i widzę ze dziewczyny maja z tym problem na forach. Zaczyna się długi weekend i nie wiemy z Mężem czy wklepywać ten wynik czy poczekać. Zreszta mam takie przeboje od początku ciąży z wynikami Ze przewiduje najgorsze 🙈 chociaż ryzyko ZD po Usg 01:6400

I jeszcze jedno - niezależnie od wyniku - Sanco, NIFTY pro czy Harmony? Nie potrafimy się zdecydować.
Poczekajcie na wizyte :) lekarz powpisuje wyniki w specjalny program, dopisze Twoje dane, wyniki usg i dopiero bedzie mial caly obraz sytuacji :)
 
reklama
Nifty ma najszerszy zakres podobno, ale nie ma laboratoriów w Polsce wiec na wynik się czeka dłużej. Sanco ma laboratoria w Polsce - wynik do 6 dni a zakres niewiele mniejszy niż Nifty. W necie znajdziesz tabelki porownawcze.
O Harmony nic nie wiem.
Nifty robiłam z pierwszym dzieckiem, Sanco z drugim, teraz znów Sanco. Moj lekarz preferuje Sanco - dlatego tak zrobiłam.
Ok. Dziękuję :)
 
Ja miałam skok z 0,13 do 2,8
Jestem ciekawa jak jest teraz, ostatnio zwiększyliśmy trochę dawkę letroxu
W następnym tyg idę na pobranie krwi i mam wizytę u endo, więc zobaczymy 🤔

A robilas fT3 i fT4? Bo na podstawie tego powinno sie zwiekszac dawke hormonu. Trzeba wiedziec, ile go jest, zeby wiedziec, ile dodac.
 
Ja już po!!! Dzięki waszym kciukom maluch nadrobił 😀😀 Jest 11+6. Powinno być 12+0. Ale to szczegół. Prenatalne 06.05🙂🙂
Ja wiedziałam, że będzie dobrze 😍🥰. Bardzo się cieszę 😁.
Jeśli chodzi o mózg ciążowy, to czasami mam takie zawiechy 🤣
Najgorsze, że po urodzeniu kilka miechów ten mózg dalej tak dziwnie działa 🙈
@Kowalik90 o jajka i avocado mniam :).
Moje jadą za granicę gdzieś chyba do Hongkong 😱 Robię to co wykrywa najwięcej wad, bo jestem stara.
Oj nie wymyślaj. Ja tu jestem starowinka 🙈🙉🙊
@Aleksandretta hihi połówkowe Ci w głowie ;).
 
@Sherlook może nawet szybciej będziesz mieć wyniki. Sama jestem ciekawa jak długo będziesz czekać. Ja liczę ze moje wyniki Sanco będą najpóźniej na początku przyszłego tygodnia. Wiem ze laboratorium pracuje normalnie w weekend majowy wiec czekam na telefon od mojego lekarza. Ale ja juz tak się nastawiłam ze u mnie będzie chłopiec i czuje to mocno, ze tak jest, ze wczoraj zaczelam tworzyć listę imion męskich😄
Ja mam dwie listy. Ale o ile przy pierwszym, od razu wiedziałam, że jak będzie dziewczynka, to będzie Dorotka, to tym razem ani dla dziewczynki ani dla chłopca, nic mnie na 100% nie przekonuje. Więc tak sobie patrzę i dumam.
 
reklama
Do góry