reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

@Agneso - nie pamietam, czy juz ktos pytal, jaki masz detektor? :) tez nad tym myslalam ale potem poczytalam ze trudno znalezc tetno, ze mozna sie najesc stresu itp i odpuscilam. Ale fajnie byloby podsluchiwac malucha 😁

@Sherlook - goferki mniam 😁 u nas teraz na majowke jest festiwal foodtrackow wiec moze dzis sie wybierzemy. Mamy ulubionego foodtracka z owocami w czekoladzie i cos czuje, ze MUUUUSZE je zjesc 😂
 
reklama
@Agneso - nie pamietam, czy juz ktos pytal, jaki masz detektor? :) tez nad tym myslalam ale potem poczytalam ze trudno znalezc tetno, ze mozna sie najesc stresu itp i odpuscilam. Ale fajnie byloby podsluchiwac malucha 😁

@Sherlook - goferki mniam 😁 u nas teraz na majowke jest festiwal foodtrackow wiec moze dzis sie wybierzemy. Mamy ulubionego foodtracka z owocami w czekoladzie i cos czuje, ze MUUUUSZE je zjesc 😂
Ja też z tego powodu raczej odpuszczę sobie detektor tętna 😅
 
U mnie z objawami tak w kratkę. Raz jest ok raz tragedia, ale zmęczenie mi się jeszcze utrzymuje. Po mnie jeszcze nic nie widać, a jestem bardzo szczupła, ale waga stoi mi w miejscu, a w pierwszej ciąży podobno może być widać nawet po 5 miesiącu ;p
My jeszcze nikomu nie mówiliśmy. Mamy ustalone, że pierwsi dowiedzą się rodzice, ale dopiero po prenatalnych także za około 2 tyg. Wie tylko moja przełożona, no ale ją musiałam poinformować, bo jestem na l4, ale prosiłam ją, żeby nikomu nie mówiła jaki jest powód mojej nieobecności ;p
Też się zastanawiam kiedy w końcu poczuje ruchy :)
 
U mnie z objawami tak w kratkę. Raz jest ok raz tragedia, ale zmęczenie mi się jeszcze utrzymuje. Po mnie jeszcze nic nie widać, a jestem bardzo szczupła, ale waga stoi mi w miejscu, a w pierwszej ciąży podobno może być widać nawet po 5 miesiącu ;p
My jeszcze nikomu nie mówiliśmy. Mamy ustalone, że pierwsi dowiedzą się rodzice, ale dopiero po prenatalnych także za około 2 tyg. Wie tylko moja przełożona, no ale ją musiałam poinformować, bo jestem na l4, ale prosiłam ją, żeby nikomu nie mówiła jaki jest powód mojej nieobecności ;p
Też się zastanawiam kiedy w końcu poczuje ruchy :)

W pierwszej ciazy dopiero w polowie wygladalam na ciezarna, a i tak tako zgrabny ten brzuch byl.
 
reklama
Ja czasem w nocy sie budze i nie moge zasnac przez pulsujacy szum w uszach. Brr jakie to jest denerwujace.
 
Do góry