reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

A przezierność karkową jaką ma Twój maluszek? Tez miałam w piątek i wyszło 2mm, lekarz trochę mnie nastraszył ze mogłoby być niższe ale w normie się mieści wiec już sama nie wiem, a wysłał mnie na PAPPA, według CRL to 13+0 według OM 12+3, CRL 66,7
Ale przecież 2mm to jest dobrze.
 
reklama
Ale przecież 2mm to jest dobrze.
No ja też tak uważam, dlatego się zdziwiłam ze takie coś usłyszałam 😞 a teraz PAPPA w środę a wiem ze często wyniki mogą napsuć nerwów jeszcze bardziej bo często zdarza się że przekłamuje ten test a to tylko statystyka a nie wyrok ale daje człowiekowi do myślenia …
 
Ja dziś grilluje😄 ale zanim przyjemnosci, to muszę doprowadzić altanę i grilla do porzadku😩 wiec czuje ze jak skończę, to będę padnięta. W zasadzie to od rana chodzę i coś sprzątam wykorzystując fakt, ze na cokolwiek mam siły, bo ostatnio naprawdę z tym kiepsko u mnie…

My jeszcze nikomu nie mówiliśmy o ciąży a dziś już 12+4. Ale ja to zawsze mocno z tym zwlekam. Spokojniej mi się wtedy żyje😉 nie ma tych nieustannych pytań: „jak się czujesz”, „jaka płeć”, „macie już imię” etc.
 
A przezierność karkową jaką ma Twój maluszek? Tez miałam w piątek i wyszło 2mm, lekarz trochę mnie nastraszył ze mogłoby być niższe ale w normie się mieści wiec już sama nie wiem, a wysłał mnie na PAPPA, według CRL to 13+0 według OM 12+3, CRL 66,7

A norma nie jest do 2,5? U mnie było NT=1,6 z tego co pamietam.
 
Dziewczyny, może to głupie pytanie ale różne opinie czytam w internecie 😉 raczycie się daniami z grilla? Kiełbaską z ogniska? Mam taka ochotę i jednocześnie obawy 🤦‍♀️
 
Dziewczyny, może to głupie pytanie ale różne opinie czytam w internecie 😉 raczycie się daniami z grilla? Kiełbaską z ogniska? Mam taka ochotę i jednocześnie obawy 🤦‍♀️

No ja dziś zamierzam zjeść mięso z grilla. Ale czemu masz obawy? Trzeba sprawdzić czy jest dobrze zrobione (najlepiej przekroić sobie po środku) i można jeść:)
W poprzednich ciążach tez jadłam jak coś:)
 
reklama
Do góry