reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Odebrałam wyniki krzywej z dzisiaj i w nagrodę robię sobie to ciasto z kajmakiem 😁😁😁
Na czczo 88
Po 1h 133
Po 2h 86
Jak rano najpierw mi pobrała z palca i miałam 92 to już byłam pewna, że będzie źle. A tu jednak 😁
Wcisnęłam do wody pół cytrynki i dostałam opierdziel więc następnym razem to nie przejdzie 🙈
A czemu dostałaś opierdziel? Nie wolno cytryny? Tez myślałam zeby tak zrobić z cytryna, jestem ciekawa co u mnie powiedzą.
 
No właśnie.. u Ciebie to też świeży temat :D
Po prostu przy tej codziennej gonitwie nie da się tak rozpływać nad drugą ciążą, mając jeszcze takiego Malucha do obsłużenia.. Do mnie czasami jeszcze nie dociera, na co myśmy się porwali z tak małą różnicą wieku 🙉 ale jakoś się ogarnie :D
No ja się zastanawiam na co się porwaliśmy z trzecim 😂 3,5latek, roczniak i trzecia ciąża 😂
grunt to sobie dobrze ustawić dzieci. Rczna mi własnie przynosi pranie z pralki pod suszarkę 🤣
 
Drogie Dziewczyny, żegnam się z Wami i życzę Wam głęboko z serca zdrowych dzieciątek!
Wczorajsze prenatalne mnie bardzo mocno dobiły. Moja ciąża obumarła..powinnam była być w 11+4 tc a usg wykazało martwy płód na etapie 8+3. Jest mi bardzo z tym ciężko, ale nie poddam się. Zdecydowałam się na tabletki, jedną z dwóch metod, które były mi oferowane. Mam nadzieję, że wrócę szybko do normalności i będę mogła próbować dalej..i wrócę któregoś razu na to forum.
 
Drogie Dziewczyny, żegnam się z Wami i życzę Wam głęboko z serca zdrowych dzieciątek!
Wczorajsze prenatalne mnie bardzo mocno dobiły. Moja ciąża obumarła..powinnam była być w 11+4 tc a usg wykazało martwy płód na etapie 8+3. Jest mi bardzo z tym ciężko, ale nie poddam się. Zdecydowałam się na tabletki, jedną z dwóch metod, które były mi oferowane. Mam nadzieję, że wrócę szybko do normalności i będę mogła próbować dalej..i wrócę któregoś razu na to forum.
Strasznie mi przykro. Nawet sobie nie wyobrażam jak musi ci być ciężko 😢😢
 
Drogie Dziewczyny, żegnam się z Wami i życzę Wam głęboko z serca zdrowych dzieciątek!
Wczorajsze prenatalne mnie bardzo mocno dobiły. Moja ciąża obumarła..powinnam była być w 11+4 tc a usg wykazało martwy płód na etapie 8+3. Jest mi bardzo z tym ciężko, ale nie poddam się. Zdecydowałam się na tabletki, jedną z dwóch metod, które były mi oferowane. Mam nadzieję, że wrócę szybko do normalności i będę mogła próbować dalej..i wrócę któregoś razu na to forum.

Bardzo mi przykro…. 😔
 
Drogie Dziewczyny, żegnam się z Wami i życzę Wam głęboko z serca zdrowych dzieciątek!
Wczorajsze prenatalne mnie bardzo mocno dobiły. Moja ciąża obumarła..powinnam była być w 11+4 tc a usg wykazało martwy płód na etapie 8+3. Jest mi bardzo z tym ciężko, ale nie poddam się. Zdecydowałam się na tabletki, jedną z dwóch metod, które były mi oferowane. Mam nadzieję, że wrócę szybko do normalności i będę mogła próbować dalej..i wrócę któregoś razu na to forum.
Trzymaj się jakoś, teraz jest bardzo ciężko, ale w końcu się uda i znowu wyjdzie dla Ciebie słońce.
 
reklama
Ja też, pamiętam że każdy kolejny tydzień tak wolno leciał, jak dziecko miało te 2,5 cm to takie duże się wydawało. Później jak już się nie podaje crl tylko gramy to przynosiłam mężowi do poczucia ma rękę np. Na początku budyn, później kilka przypraw, później w pojemniku wręcz plik różnych rzeczy zeby dawało taką wagę jaka ma dziecko żeby móc poczuć ten ciężar. Tak samo po porodzie, nawet nie tygodnie, przez pierwszy miesiąc to liczyłam wręcz dni, jak pytałam o poradę w kwestii kp pisząc że dziecko ma 3 tygodnie to mi się wydawało już takie duże:D


A teraz to niby Dzień się dłuży za dniem, ale wszytsko szybciej leci. U nas głównie rozmiar 80, ale spodnie 74, za to niektóre swetry i spodnie z reserved jeszcze 68 :D
Z zabawek schowałam tylko karuzele, książeczki kontrastowe i baby gym. Reszta jeszcze w użyciu:p
Jak to potem się nie podaje crl 🤣🤣🤣 jestem taka zielona 🤣🤣🤣
 
Do góry