reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

@PasiastyOgon , @maszak jest nadzieja, że nie będzie tak źle 😉 czas pokaże, oby i u nas w miarę łagodnie to wszytsko przebiegało. Czytamy trochę książeczek i rozmawiamy na temat rodzeństwa ale podejrzewam, że w praktyce może być różnie 😜
@Ala_25 nie wiem, w którym tygodniu jesteś, podejrzewam że jesteś bardziej zaawansowana ode mnie, bo ja mam termin na sam koniec listopada ale u mnie rano niewiele widać, za to wieczorem brzuch jest naprawdę pokaźny jak na 13 tc 🙈
@modesty pracuje z dziećmi 🙂 tak jak dziewczyny obstawiały. Ja pracowałam do tej pory, bo to przedszkole więc jest trochę lżej niż w żłobku. Postanowiłam popracować do końca roku szkonego ale właśnie pojawiła się bostonka i musiałam iść na zwolnienie. Zobaczymy co powie lekarz we czwartek, może już wrócę, to właściwie będzie już II trymestr więc bostonka generalnie też już nie będzie zagrożeniem.
@Cisowianka89 trzymam kciuki żeby tym razem Wam się udało i z dzidzią wszystko było dobrze !!
Sama wiem jak to jest czekać na wymarzoną dzidzię, jakie emocje temu towarzyszą. Trzeba myśleć pozytywnie ❤️
U nas stuknęło już 15 tydzień i brzuch mam i to spory 🤪 nie które dziewczyny to taki mają na wylocie strach myśleć jak będzie dalej 🤪
Ale nie przejmuje się tym najważniejsze żeby dzidzius był zdrowy i miał się dobrze w brzuszku ❤❤
 
reklama
Czesc, przychodzę z takim pytaniem, czy miała może któraś z Was taka sytuacje? Byłam dzisiaj na badaniach prenatalnych, dziecko się strasznie wierciło, serduszko było słychać ale lekarz nie mógł się go dopatrzeć. Dodam ze na wcześniejszych usg było widać i słychać serduszko. Co myślicie ? Lekarz kazał mi przyjść jutro ponownie żeby to sprawdzić
I jak dziś na USG? :)
 
Czesc, przychodzę z takim pytaniem, czy miała może któraś z Was taka sytuacje? Byłam dzisiaj na badaniach prenatalnych, dziecko się strasznie wierciło, serduszko było słychać ale lekarz nie mógł się go dopatrzeć. Dodam ze na wcześniejszych usg było widać i słychać serduszko. Co myślicie ? Lekarz kazał mi przyjść jutro ponownie żeby to sprawdzić
I jak sytuacja ?
 
Hej dziewczynki. Ja dziś paszporty odbierałam :) i zsbrałam córę, bo baletki trzeba było kupić :). A potem obiadek na mieście, jaki ten żurek był pyszny 🤭. I nawet cukier po nim idealny. A jeszcze załapalyśmy się na wystawę aparatów fotograficznych 😁 . No vudowny dzień.

Dziewczynki jak Wasze badania? Piszcie, bo się tu martwię o Was. Ja mam wizytę 26 i mam nadzieję, że to małe cudo pokaże co tam ma;). Już sama nie wiem czy się nastawiam na konkretną płeć czy nie 🤔
 
Hej dziewczynki. Ja dziś paszporty odbierałam :) i zsbrałam córę, bo baletki trzeba było kupić :). A potem obiadek na mieście, jaki ten żurek był pyszny 🤭. I nawet cukier po nim idealny. A jeszcze załapalyśmy się na wystawę aparatów fotograficznych 😁 . No vudowny dzień.

Dziewczynki jak Wasze badania? Piszcie, bo się tu martwię o Was. Ja mam wizytę 26 i mam nadzieję, że to małe cudo pokaże co tam ma;). Już sama nie wiem czy się nastawiam na konkretną płeć czy nie 🤔
U nas już dawno stuknal 15 tydzień.
Kolejna wizyta za półtora tygodnia.
Pani doktor określiła płeć ale mówiła żeby się nie nastawiać bo wiadomo że różnie może być myślę że na kolejnej wizycie potwierdzi się 😉

Dla nas to bez większej różnicy czy to dziewczynka czy chłopiec najważniejsze żeby było zdrowe ❤❤
 
U nas już dawno stuknal 15 tydzień.
Kolejna wizyta za półtora tygodnia.
Pani doktor określiła płeć ale mówiła żeby się nie nastawiać bo wiadomo że różnie może być myślę że na kolejnej wizycie potwierdzi się 😉

Dla nas to bez większej różnicy czy to dziewczynka czy chłopiec najważniejsze żeby było zdrowe ❤❤
Mi mój powiedział już w 11 tyg, zresztą sama z nim widziałam ;), ale to dość wcześnie. Niedawno śniło mi się, że dziewczynka, czyli chyba o tym marzę ;).
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki. Ja dziś paszporty odbierałam :) i zsbrałam córę, bo baletki trzeba było kupić :). A potem obiadek na mieście, jaki ten żurek był pyszny 🤭. I nawet cukier po nim idealny. A jeszcze załapalyśmy się na wystawę aparatów fotograficznych 😁 . No vudowny dzień.

Dziewczynki jak Wasze badania? Piszcie, bo się tu martwię o Was. Ja mam wizytę 26 i mam nadzieję, że to małe cudo pokaże co tam ma;). Już sama nie wiem czy się nastawiam na konkretną płeć czy nie 🤔
Ja też mam wizytę 26 😁
U mnie w pierwszej ciąży też wiedziałam w 11 tygodniu, że będzie chłopiec, później na prenatalnych się potwierdziło no i urodził się chłopak 😉
 
Ja też mam wizytę 26 😁
U mnie w pierwszej ciąży też wiedziałam w 11 tygodniu, że będzie chłopiec, później na prenatalnych się potwierdziło no i urodził się chłopak 😉
Coś Ty :) to fajowo... no u mnie też wstępnie mówił, że chłopak. Ciekawa jestem czy się potwierdzi?
 
reklama
Mi mój powiedział już w 11 tyg, zresztą sama z nim widziałam ;), ale to dość wcześnie. Niedawno śniło mi się, że dziewczynka, czyli chyba o tym marzę ;).
Na badaniach prenatalnych pani doktor nie mówiła a ja się nie spytałam bo byłam tak rozstrzesiona że nawet o tym nie pomyślałam.
Na kolejnej wizycie pani doktor wspomniała o płci akurat mąż był ze mną na wizycie ale powiedziała że 99 % bo dzieciak nie współpracował i sporo fikal jak również się odwracał.
Myślę że na tej wizycie pani doktor będzie pewniejsza ❤
 
Do góry