reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
@Justyna3210 ten fotelik ma funkcje ułożenia maluszka w pozycji leżącej i ja myśle, ze to nie jest tak, ze on się nie nadaje i ze producent jednak „nie kłamie” pisząc ze dziecko może w tym foteliku jeździć od urodzenia. Ale w przypadku takiego noworodka to polecam jednak kupić fotelik nosidło, najlepiej taki który wpina się do stelaża od wózka. Będzie sporo sytuacji, w których musisz dojechać z maluszkiem i gdzies z nim przejść a mieć wolne ręce - np. do pediatry. Wtedy wygodnie bez wyciągania maluszka z fotelika i często bez budzenia go wpinasz nosidło do stelaża i sobie jedziesz.
Taki fotelik ktory pokazujesz, jest z możliwością ustawienia przodem i tyłem do kierunku jazdy i najlepiej sprawdza się jako drugi fotelik gdy dziecko już siedzi. Wtedy i tak po wyjęciu wkładasz dziecko do spacerówki.
Dodatkowo foteliki nosidła są lepiej dostosowane do takich leżących maluszków - chodzi o różne aspekty: ortopedyczne, bezpieczeństwo etc.
 
Halo dziewuszki.
U mnie kiepska noc bo śniło mi się, że dostałam @ i teraz łażę i sprawdzam czy ok. Wczoraj było 32 stopnie i czułam się fatalnie... cisnienie miałam 100/93 , przy tym puls 97, więc musialam chwilkę poleżec bo myślalam, że serducho wyskoczy.
@Justyna3210 dla noworodków najlepsze są foteliki nosidła. A jaki masz model tego nosidła od koleżanki. Nie we wszystkich autach da się podpiąć bazę isofix i dlatego te pierwsze foteliki są zapinane na pasy. Ten Wasz fotelik ok, ale moje maluchy w tych nosidlach do roku i dłużej jeździły.
 
Halo dziewuszki.
U mnie kiepska noc bo śniło mi się, że dostałam @ i teraz łażę i sprawdzam czy ok. Wczoraj było 32 stopnie i czułam się fatalnie... cisnienie miałam 100/93 , przy tym puls 97, więc musialam chwilkę poleżec bo myślalam, że serducho wyskoczy.
@Justyna3210 dla noworodków najlepsze są foteliki nosidła. A jaki masz model tego nosidła od koleżanki. Nie we wszystkich autach da się podpiąć bazę isofix i dlatego te pierwsze foteliki są zapinane na pasy. Ten Wasz fotelik ok, ale moje maluchy w tych nosidlach do roku i dłużej jeździły.
Mnie również śniło się i to nie raz krew na bieliźnie po takim śnie to glowa pełna 😢

Mąż uwaza że za dużo myślę i takie są skutki- oby tak było.
 
Mnie również śniło się i to nie raz krew na bieliźnie po takim śnie to glowa pełna 😢

Mąż uwaza że za dużo myślę i takie są skutki- oby tak było.
No pewnie tak jest, że głowa pracuje. Ale chyba kurczę raczej myślę pozytywnie. Choć może teraz przez gale, w muzycznej juz po egzaminach, ale mamy teraz audycje i ciągła bieganina i człowiek pewnie zmęczony.
 
reklama
No pewnie tak jest, że głowa pracuje. Ale chyba kurczę raczej myślę pozytywnie. Choć może teraz przez gale, w muzycznej juz po egzaminach, ale mamy teraz audycje i ciągła bieganina i człowiek pewnie zmęczony.
Ja też staram się myśleć pozytywnie dotrwaliśmy do takiego tygodnia że teraz to tylko dobrze być musi ❤❤
 
Do góry