reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Hm, no to czemu w opisach jest że jest dla noworodków też...? 🤔 No nic, dzięki za wasze głosy, ogarnę temat, może uda mi się dotrzeć do Bydgoszczy i posłucham mądrzejszych ode mnie 😁
Też miałam Cię pytać czy przemyślałaś pod kątem praktycznym. Mój się już teraz wybudza jak otwieramy drzwi, ale przez rok jak zasnął w foteliku to można było przenieść śpiącego. Wiadomo że nie naduzywalismy, ale np. Na Mszy dospał sobie jeszcze te 20 min a ja mogłam się lepiej skupić albo jak jechaliśmy do mojej mamy, wybieraliśmy porę snu nocnego, żeby przespał tylko z przerwami na karmienie. I zamiast go wybudzac i taszczyć o tej 23 na rękach do domu, to w foteliku do ciemnego pokoju, przekladalam go na łóżko to trochę się rozbudził na pierś ale zjadł i spał dalej. Też szczególnie zimą wygodniej wpiąć malca w domu niz dopiero w aucie.Tak samo właśnie do lekarza wygodniej, czy na szybkie zakupy w foteliku na te 10 min. Oczywiście nie na spacer, bo tak widziałam kiedyś była moda...
 
reklama
Halo dziewuszki.
Jak się dziś macie? U nas ok 3 była taka burza, że każdy się obudził 😱. Ale na szczeście wystarczyło dać całusa i pogłaskać po główce :).
Mój brzuchol jakoś twardy od wczoraj i ciężko mi.
Klasa mojej córy na gali zatańczyła najlepiej i zostały wyróznione i nawet wczoraj szkoła dodała filmik z ich zajęć i promują szkołę. Alez jestem dumna :). Dziś występ w muzycznej u młodszej.
Miłego dzionka
 
Halo dziewuszki.
Jak się dziś macie? U nas ok 3 była taka burza, że każdy się obudził 😱. Ale na szczeście wystarczyło dać całusa i pogłaskać po główce :).
Mój brzuchol jakoś twardy od wczoraj i ciężko mi.
Klasa mojej córy na gali zatańczyła najlepiej i zostały wyróznione i nawet wczoraj szkoła dodała filmik z ich zajęć i promują szkołę. Alez jestem dumna :). Dziś występ w muzycznej u młodszej.
Miłego dzionka
Witaj !
Dzien jak codzień byle do przodu.
Podobno w nocy była burza ale ja spałam jak zabita wstałam na sikanie ale nie słyszałam żeby coś się działo na dworze a okna mieliśmy otwarte.

Powiedzcie mi dziewczyny Wy macie tak samo?
Zauważyłam że wstaję na sikanie o tej samej porze bez różnicy czy pójdę spać o 22 czy o 24 to budzę się o około 3 godziny nad ranem.
 
Ja jeszcze do niedawna często sikałam w nocy, a ostatnio śpię jak kamień 🙈🙈 Za to w dzień chce mi się co chwilę
Ja nadal chodzę na sikanie w nocy ale w dzień tak samo wydaje mi się że często oddaje mocz 🤪
Czasem mam wrażenie że mi sie chce siadam a tu psikus nic nie leci.
 
Ja w nocy nigdy się nie budzę. Jak zrobię 23 to do 7 wytrzymam, ale rano czuję, że pełny. W ciągu dnia też co chwilę ;).
Moje bobo bo barszczyku czerwonym szaleje ;). Juz 6 raz kopniaczek. Córcie już przez skórę też czuły hihi i zadowolone.
 
Ja w nocy nigdy się nie budzę. Jak zrobię 23 to do 7 wytrzymam, ale rano czuję, że pełny. W ciągu dnia też co chwilę ;).
Moje bobo bo barszczyku czerwonym szaleje ;). Juz 6 raz kopniaczek. Córcie już przez skórę też czuły hihi i zadowolone.
Zdarzy mi się że przytrzymam ale to może z dwa razy mi się zdarzyło ale później brzuch mnie bolal więc jak tylko siku mi się chce to idę na łazienki choć wybudzam się i później mam problem żeby zasnąć.
 
reklama
Do góry