reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Dziewczyny jestem już po teleporadzie i ginekolog mówi że następną bete mam zbadać dopiero w piątek lub sobotę a na wizytę udać się dopiero pod koniec marca/początek kwietnia . Mówiła że to wczesna ciąża i mam się nie denerwować :) jak narazie mam urlop do końca przyszłego tygodnia ale nie wiem czy nie przeciągnę go do końca marca i jak wszystko będzie jak należy to wrócę na spokojnie do pracy :)
Ja nie dostałam l4. Niby wiem, że ciąża to nie choroba ale spanikowana jestem żeby znowu po takich staraniach nie poronić. A masz pracę fizyczną?
 
reklama
Ja nie dostałam l4. Niby wiem, że ciąża to nie choroba ale spanikowana jestem żeby znowu po takich staraniach nie poronić. A masz pracę fizyczną?
niestety tak ale jeśli na wizycie u ginekologa będzie już widoczny zarodek to poproszę o zaświadczenie że jestem w ciąży bo l4 nie chce brać bo wiem jak to sie moze u mnie w firmie skończyć . A do czasu wizyty wolę wykorzystać resztę zaległego urlopu i część obecnego .
 
Powtórzyłam betę i zrobiłam progesteron... w chusteczkę wysoki 😱
 

Załączniki

  • 20220315_143737.jpg
    20220315_143737.jpg
    106,7 KB · Wyświetleń: 111
reklama
Mamy, które już mają małe dzieci w domu - dźwigacie, podnosicie itd? Czy jakoś ograniczacie?
Bo sama już nie wiem, z jednej strony mówi się, że zdrowej ciąży to nie zaszkodzi, podobnie jak karmienie piersią 🤷‍♀️ z drugiej strony mam bardzo delikatne brązowe plamienia, własciwie to bardziej nitki w śluzie. Wczoraj ginekolog powiedziała, że jeśli to w terminie okresu to ok, może się zdarzyć. No, ale jeśli zauważyłabym zależność, że boli mnie brzuch albo plamię po karmieniu to wtedy powinnam odstawić od piersi... niby nie zauważam nic przy karmieniu ani żeby to miało związek, no ale przecież krew zanim wypłynie to też trochę czasu mija, mniej lub więcej, w zależności od aktywności w ciągu dnia itd... jeszcze z innej strony to przy poprzednich ciążach też takie delikatne plamienie miałam i wszystko było dobrze... chyba zeświruję do czwartkowej wizyty 🙄
Ja staram się ograniczać podnoszenie córki i jak już siadam z nią na kanapę lub mate i tam z nią się bawię 🙂
 
Do góry