Sherlook
Fanka BB :)
Trzymam kciukiSuper wiadomości! Ja siedzę pod gabinetem, cztery panie przede mną. Ale mam stresa, masakrachyba już mniej się stresowałam przed obroną magisterki czy przed ustna maturą
![]()
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Trzymam kciukiSuper wiadomości! Ja siedzę pod gabinetem, cztery panie przede mną. Ale mam stresa, masakrachyba już mniej się stresowałam przed obroną magisterki czy przed ustna maturą
![]()
Umiem sobie wyobrazić co czujesz, serioJa mam wizytę w piątek za tydzień i też już się stresuję. Po pierwsze piersi nie bolą nic!! Zero! Po drugie ten ból brzucha dziś, po trzecie biegunka (oczywiście Google pisze objaw poronienia) i mam o 5 dni młodszy zarodek po in vitro, więc ogólnie nie za ciekawie![]()
Mi 99,70 po wieczornych, cukrowanych leniwychKurde, glukoza na czczo mi wyszła 101
A tak zastanawialam się czy te gofry z dżemem jeść wieczorem...![]()
Skierował Cię lekarz na powtórzenie badań?Mi 99,70 po wieczornych, cukrowanych leniwych![]()
Tak, pierwszego wyniki nie wpisał do karty i dał drugą szansę. Natomiast drugi wyszedł nie wiele lepszy 97. I tak za duży wiec mam do zrobienia krzywąSkierował Cię lekarz na powtórzenie badań?boję się co mój powie
![]()
rozumiem Cię, też się wczoraj stresowałam bardzo... trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, może spróbuj zająć czymś myśli? Ja całą poprzednią ciążę oglądałam głupoty na tik toku/playerze/netflixie żeby nie myśleć za dużoJa mam wizytę we wtorek i na samą myśl się trzęsę ze strachu![]()
O kurczeTak, pierwszego wyniki nie wpisał do karty i dał drugą szansę. Natomiast drugi wyszedł nie wiele lepszy 97. I tak za duży wiec mam do zrobienia krzywą![]()
Nie martw się, u mnie wg dwóch aplikacji jest różnica jednego dnia. Lekarzowi wyszedł jeszcze inny termin - 15.11Ja już po wizycie.
Dzidzia rośnie zdrowo, serduszko bije jak dzwon
Mam kartę ciąży i tam termin na 14.11 (wg OM im tak wyszło, a mi wyszło 15.11, więc nie wiem o co chodzi)
Martwi mnie tylko to, że lekarzowi wyszło dzisiaj 8+1, mi do tej pory z OM wychodziło 8+2, a z terminu porodu od położnej wyszło 8+3, więc coś dziwnego się zadziało
No i skierowanie dostałam tylko na podstawowe badania, a na toxo i różyczkę nie, a jak zapytałam lekarza o te badania, to powiedział, że takie robi się je później.
Krwiak który miałam prawie się wchłonął, luteinę mam jeszcze tylko na 6 dni i powiedział, żeby już jej nie brać, wiec zostaje tylko na acardzie i witaminach.
Też tak mam, dwie aplikacje i jest dzień różnicy. I jak byłam na izbie przyjęć to też był dzień do przodu według OM. Ja nie wiem jak oni to liczą że każdemu co innego wychodziNie martw się, u mnie wg dwóch aplikacji jest różnica jednego dnia. Lekarzowi wyszedł jeszcze inny terminduzo zdrówka
![]()