reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Wracam do Was po tych kilku dniach nieobecności. Czytałam Was, ale nic nie pisałam bo ciężko było zebrać myśli.
Dzisiaj już mnie, a raczej nas wypisali do domu. Diagnoza to nadciśnienie tętnicze, ale lekarz upiera się, ze musiałam je już mieć przed ciążą 🤯
Dostałam leki na ustabilizowanie ciśnienia, do tego niestety infekcja pochwy (której przy przyjęciu nie było 😩) i bakterie w moczu, ale jestem już obstawiona lekami wiec liczę ze pod okiem prowadzącego i ewentualnie kardiologa damy radę 🤞🏻
Z maluchem wszytko w najlepszym porządku, fikał dzisiaj na usg tak, ze tętno tez miał wysokie (chyba udziela mu się od mamy 😂). Od czwartku znowu urósł o dzień więcej niż wynika z OM, wiec jest dalej tak będzie to może spotkamy się wcześniej 😍

Dziękuje Wam wszystkim za trzymanie kciuków! 🥰
 
reklama
No widzę, że tu same psie mamy 😁 ja też mam Maltańczyka i śpi z nami w pokoju ale na łóżko i kanapę nigdy nie pozwalaliśmy wchodzić więc nie ma problemu. Mamy jeszcze dwa owczarki środkowo azjatyckie 🙈 ale one na dworze. Jeden miał fazę na skakanie na mnie, ale na szczęście jakoś oduczyliśmy... Potrafił niespodziewanie skoczyć na plecy 🤭 teraz to byłby ogromny problem
 
Zazdroszczę 🥰🥰 Ja dopiero dostałam maila, że krew jest w Katowicach. A jeszcze musi polecieć do Hong Kongu. Zaczynam się powoli stresować 😱 Czyli u ciebie 6 dni. U mnie przez weekend majowy myślę, że z 8 będzie. W tym ich mailu mam termin ostateczny na 17 maja.
Przykro mi, ale myślę że w Honk Kongu nie mają świąt, więc jeżeli tylko ktoś wsadzi paczkę do samolotu to już się będzie badać. I pomyśl, jaka będziesz spokojna jak będziesz miała wyniki, które dają niemal 100% pewności :)
 
Przykro mi, ale myślę że w Honk Kongu nie mają świąt, więc jeżeli tylko ktoś wsadzi paczkę do samolotu to już się będzie badać. I pomyśl, jaka będziesz spokojna jak będziesz miała wyniki, które dają niemal 100% pewności :)
Nie mogę się tego momentu doczekać. A ty bardzo się stresowałaś? Jak sobie wyobrażam, że otwieram te badania to mi słabo. I jeszcze gdyby to było szybko, a tutaj logowanie, jakiś kod SMS, masakra 🙉
 
No widzę, że tu same psie mamy 😁 ja też mam Maltańczyka i śpi z nami w pokoju ale na łóżko i kanapę nigdy nie pozwalaliśmy wchodzić więc nie ma problemu. Mamy jeszcze dwa owczarki środkowo azjatyckie 🙈 ale one na dworze. Jeden miał fazę na skakanie na mnie, ale na szczęście jakoś oduczyliśmy... Potrafił niespodziewanie skoczyć na plecy 🤭 teraz to byłby ogromny problem
My mamy kota ;)
 
reklama
Do góry