reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Mi się wydaje że będzie u nas dziewczynka, ale mój mąż mówi że jak ja mówię że dziewczynka to będzie chłopak☺. Bylo by nas po równo 😊Chociaz w żadnej ciąży czy z córkami czy synem tak fatalnie się nie czułam. Jutro mam wizytę, już się nie mogę doczekać. A dzisiaj po południu wybieramy się do tesciow na grilla, to szybciej nam dzień zleci😉.
 
Ja w sumie nie wiem, raczej nie 🙈 obstawiam, że to jednak jelita
W sumie to moja pierwsza ciąża, więc nawet nie wiem jak to odczuwać. Dzisiaj 13t+2d wg OM albo 13t+6d według ostatniego pomiaru CRL 🙈
To takie jakby delikatne ruchy motylka w brzuchu 😅
U mnie obecnie 13+4 i ruchów brak tzn coś czuję ale sądzę to raczej nie dziecko. W pierwszej ciąży czułam ruchy koło 19 tygodnia więc na spokojnie 🙂
 
No ja w pierwszej ciąży czułam chyba ok 17-18 tygodnia i wydawało mi się to tak specyficzne, że ciężko to byłoby pomylić z ruchami jelit 😁 a teraz mam 13+1 i na pewno jeszcze nic nie czuję 🤔
Ale cieszę się bo energia mnie rozpiera ☀️ wreszcie dom posprzątam 😂 jeszcze w piąteczek mam wizytę kontrolną 🥰
 
Doszły do mnie wyniki badań prenatalnych uzupełnione o wyniki testu podwójnego i ryzyko trisomii 21, 18 i 13 są <1 na 20 000 😇 Czyli chyba tak jak mówiono mi przez tel, że bardzo dobrze 😍 wolna podjedn. beta hCG 1,2335 MoM, pappa 1,8549 MoM
Cieszę się, że wyszło wszystko ok ❤️
 
Ostatnia edycja:
To takie jakby delikatne ruchy motylka w brzuchu 😅
U mnie obecnie 13+4 i ruchów brak tzn coś czuję ale sądzę to raczej nie dziecko. W pierwszej ciąży czułam ruchy koło 19 tygodnia więc na spokojnie 🙂
U mnie w pierwszej ciąży dziewczynka zaczęła być wyczuwalna dopiero koło 18 tygodnia, a od 20 jak się przekręciła (i tak już została 🤦) głową w dół, to już tak mocno kopała, że podczas USG lekarzowi głowica odskakiwała :)))
Obecna młoda bestia, zaczęła być wyczuwalna w 11+1. Nie uwierzyłbym, gdybym tych motylków nie czuła m.in. w trakcie USG i gdyby mój lekarz się nie śmiał, że dawno nie widział tak ruchliwego malucha i że pewnie po mnie :)))
 
Dziewczyny, jak to jest z tą temperatura w ciąży? 13 tc. @Blondi8 Ty się znasz. Mam 38.1, maks 38.4. Dzisiaj drugi dzień. Wolałam nic nie brać i myślałam że jest ok jeszcze do 39 a w sieci niby piszą że do 14 tygodnia powyżej 38 może być niebezpieczne. I już nie wiem czy paracetamol, czy brać teleporade czy jeszcze czekac...
 
reklama
@Myszaaaa Nie miałaś na to wpływu... pozostaje odczekać i starać się znów 😉 trzymam kciuki!!!

Miałam się tu już nie wypowiadać, bo nie będę listopadową mamą 2022 ale ... Mysza chciała usunąć te ciąże

Myślę, że ten wpis jest tutaj na zasadzie: zobaczcie znowu było chore. Więc ja tylko napiszę, że większość tak wczesnych poronień to wady zarodków nie mających związku z kolejnymi ciążami. Ja mam dwoje zdrowych dzieci, a trzecia ciąża okazała się być pozamaciczną i choć nie badałam to jednak większość lekarzy również mówi, że zapewne zarodek był chory. Gdzieś wyczytałam że zarodki z ZD lubią się umiejscawiać nie tam gdzie trzeba. Nie wspomnę już o tym ile znam rodzin gdzie 1 dziecko ma jakąś wadę, a reszta (czasami nawet 3) jest zdrowa
 
Do góry