reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
@natin77 mój też bardzo dobrze zniósł pójście do przedszkola i dużo nie choruje. Ostatnio covid w grudniu, no i teraz jelitówka+przeziębienie. Ale to 3/4 przedszkola miało.
U nas też przed Wielkanocą bardzo dużo dzieci było przeziębionych i podobnie jelitówka panowała, przed majówką także dużo przeziębień było, ale i pogoda była taka, że wcale się nie dziwię, że te dzieciaki tak łapało.
 
Proszę o dopisanie mnie do grupy.
Z tego co widzę to wcześniej nie udzielałaś się u nas na forum, więc nie wiem czy powinnaś zostać dodana, skoro nic o tobie nie wiemy, a jednak grupa prywatna wymaga jakiegoś zaufania do pozostałych członków 😉
Ale to osobiście tylko moje zdanie, niech inne dziewczyny się wypowiedzą 😊
 
@Aleksandretta Ta olka się tu udzielała u nas, ale ona nie była w ciąży... bynajmniej nie teraz ona się wszedzie udziela i daje takie właśnie złote rady.. teraz jest na staraczkach czy jakoś tak...nie śledzę jej oczywiście, ale jeden wpis jakiejś mamy gdzie do niej pisała, że ma juz jej serdecznie dość bo jest wszędzie... a jeśli chodzi o przedszkole. To moje rzadko chorowały... ale faktycznie 1 rok to co 3 miesiące katar, z czego kaszel bo spływał...itp jak starsza chodziła, to młodsza się nie zarażała. Ja w zimie zawsze tran, normalnie daje vit d. Starsza mi chorowała ostatnio 3 lata temu i miała mega temp przez 3 dni. Młodsza prawie wcale...
@aga41 a Ty coś tu o sobie pisałaś? Bo ja chyba Cię pierwszy raz widzę.
 
reklama
Do góry