Ja miałam, jedną kostkę, sama się zasuszyła. Może skonsultuj się z internistą - niektóre apteczne maści mogą być stosowane w ciąży.Dziewczyny poratujcie, wyszła mi opryszczka na wardze... Czy macie jakieś domowe sposoby?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Ja miałam, jedną kostkę, sama się zasuszyła. Może skonsultuj się z internistą - niektóre apteczne maści mogą być stosowane w ciąży.Dziewczyny poratujcie, wyszła mi opryszczka na wardze... Czy macie jakieś domowe sposoby?
Ja po tygodniu na drugą zmianę miałam tak zmęczone oczy, że co godzinę musiałam wpuszczać krople. A skończyło się na popękanych naczynkach w oczach. Wygladalam bardzo śmiesznie z czerwonymi gałkamiMi sie po 2 ciążach nie pogorszył. Ale mam mniejsza wadę. Przez kiła lat pracowałam na nocki i nie było różnicy. No ale każdy jest inny. Tez muszę wybrać sie do okulisty bo już kilka lat nie byłam![]()
Tak, starszak przestał się budzić w nocy po odstawieniu jak miał 18 miesięcy.Wiesz może się sama odstawi w końcu. Podobno w ciąży zmienia się smak mleka na którymś etapie i może się sama odstawi. Generalnie po odstawieniu ona nie powinna potrzebować jesc w nocy i dużo dzieciaków już w ogóle rezygnuje z mleka. A wieczorem próbowałaś dawać jej kasze na mleku modyfikowanym? W sensie żeby zjadła taki bardziej obfity i sycący posiłek przed snem.
Bo faktycznie przy takim trybie kiedy Ty budzisz się kilka razy w nocy i potem w dzień musisz normalnie funkcjonować, i to w ciąży, to nie jest łatwo…
Tak, wtedy absolutnie nie liczyła się wartość prezentu, tylko to żeby wpisać się w grupę@Justyna3210 o widze, że miałaś podobnie jak ja na komuni... bo inni się chwali ile to dostali w kopertach albo rowery, a ja 3 pary złotych kolczyków, jakieś bzdety... i rozpaczałam bardzo
. Do tej pory złota nie lubię
. Jedyne jakie mam to obrączka, zaręczynowy i od mojej babci dostałam z brylantem na 35 lat
(trochę za duży, ale jest piekny i go noszę
).
Ja zawsze kupuję drobny prezent i daje kasęWolałabym pieniądze, bo oferta w Smyku nie jest powalająca. Ja akurat jestem ich stała klientka na ubrania, więc kartę bym zużyła, ale wiem, że są ludzie, którzy nie znoszą tam kupować.
Dziewczyny poratujcie, wyszła mi opryszczka na wardze... Czy macie jakieś domowe sposoby?
Nie pocieszę cie. U mnie prawie 13 tc, a mdłości coraz gorsze. Mam już czasami dość. Ja mam rano tak do południa. Potem jest jako tako.Byłam wczoraj na wizycie i okazuje się, że mam niezłą wiercipięte w brzuchufasolek machał rączkami, nóżkami i kręcił się całe badanie. Coś mi tam między nóżkami śmignęło, jakby siusiaczek, ale lekarz nie chciał nic mówić bo to dopiero 11 tyg
za tydzień prenatalne, nie mogę się doczekać
Mdłości nadal męczą, głównie wieczorami. Mam nadzieję, że to już końcówka i zaraz znikną![]()
U mnie też 13t4d i nadal nie odpuściło, a jest coraz gorzej :/ Ale każda kobieta ma inaczej, obyś @Effa89 miala inaczejNie pocieszę cie. U mnie prawie 13 tc, a mdłości coraz gorsze. Mam już czasami dość. Ja mam rano tak do południa. Potem jest jako tako.