reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Drogie Dziewczyny, żegnam się z Wami i życzę Wam głęboko z serca zdrowych dzieciątek!
Wczorajsze prenatalne mnie bardzo mocno dobiły. Moja ciąża obumarła..powinnam była być w 11+4 tc a usg wykazało martwy płód na etapie 8+3. Jest mi bardzo z tym ciężko, ale nie poddam się. Zdecydowałam się na tabletki, jedną z dwóch metod, które były mi oferowane. Mam nadzieję, że wrócę szybko do normalności i będę mogła próbować dalej..i wrócę któregoś razu na to forum.
Trzymaj się kochana, bardzo Ci współczuję. To jest to czego obawia się każda z nas na tym etapie... 😢
 
reklama
Drogie Dziewczyny, żegnam się z Wami i życzę Wam głęboko z serca zdrowych dzieciątek!
Wczorajsze prenatalne mnie bardzo mocno dobiły. Moja ciąża obumarła..powinnam była być w 11+4 tc a usg wykazało martwy płód na etapie 8+3. Jest mi bardzo z tym ciężko, ale nie poddam się. Zdecydowałam się na tabletki, jedną z dwóch metod, które były mi oferowane. Mam nadzieję, że wrócę szybko do normalności i będę mogła próbować dalej..i wrócę któregoś razu na to forum.
O jejku tulę mocno. Bardzo mi przykro :(, to strasznie smutne
 
Drogie Dziewczyny, żegnam się z Wami i życzę Wam głęboko z serca zdrowych dzieciątek!
Wczorajsze prenatalne mnie bardzo mocno dobiły. Moja ciąża obumarła..powinnam była być w 11+4 tc a usg wykazało martwy płód na etapie 8+3. Jest mi bardzo z tym ciężko, ale nie poddam się. Zdecydowałam się na tabletki, jedną z dwóch metod, które były mi oferowane. Mam nadzieję, że wrócę szybko do normalności i będę mogła próbować dalej..i wrócę któregoś razu na to forum.
Tak bardzo mi przykro 😥 trzymaj się kochana, tulę Cie mocno i trzymam za Ciebie kciuki 🥺
 
Drogie Dziewczyny, żegnam się z Wami i życzę Wam głęboko z serca zdrowych dzieciątek!
Wczorajsze prenatalne mnie bardzo mocno dobiły. Moja ciąża obumarła..powinnam była być w 11+4 tc a usg wykazało martwy płód na etapie 8+3. Jest mi bardzo z tym ciężko, ale nie poddam się. Zdecydowałam się na tabletki, jedną z dwóch metod, które były mi oferowane. Mam nadzieję, że wrócę szybko do normalności i będę mogła próbować dalej..i wrócę któregoś razu na to forum.
Strasznie przykro...😭 bardzo Ci współczuję. Życzę zdrowego dzieciaczka, mam nadzieję, że już w kolejnym cyklu 🙏
 
Najgorzej, ze bardzo chciałam na początku mieć na to wpływ ale lekarz o koleżanki, które to przerobiły szybko wyprowadzili mnie z błędu. Ale chyba faktycznie muszę bardziej pilnować diety 😅

Ja mam b.duza slabosc do slodkosci. Ale pozniej jak juz sie wpadnie w ten "rytm cukrzycowy" to nie jest tak zle 🙂 i nawet sie tak nie tyje mocno w ciazy, bo jednak trzeba sie pilnowac. Ale tez jak cukry sie unormuja to mozna sobie pozwolic raz na jakis czas na grzeszek typu frytki czy burger. Byle trzymac diete codziennie i miec sporo ruchu.
 
A czemu dostałaś opierdziel? Nie wolno cytryny? Tez myślałam zeby tak zrobić z cytryna, jestem ciekawa co u mnie powiedzą.

Teoretycznie nie wolno. Ale jak ktos ma cukrzyce to ona wyjdzie tak czy siak. Gorzej jak komus wyjdzie podwyzszony wynik, a dodal cytryny to sie mozna zastanawiac, czy falszywie zawyzony nie jest.
 
Drogie Dziewczyny, żegnam się z Wami i życzę Wam głęboko z serca zdrowych dzieciątek!
Wczorajsze prenatalne mnie bardzo mocno dobiły. Moja ciąża obumarła..powinnam była być w 11+4 tc a usg wykazało martwy płód na etapie 8+3. Jest mi bardzo z tym ciężko, ale nie poddam się. Zdecydowałam się na tabletki, jedną z dwóch metod, które były mi oferowane. Mam nadzieję, że wrócę szybko do normalności i będę mogła próbować dalej..i wrócę któregoś razu na to forum.

Bardzo mi przykro z powodu twojej starty 😔 wysylam wirtualne usciski. Trzymam kciuki, zebysmy jeszcze kiedys sie spotkaly na forum. Duzo zdrowka dla ciebie.
 
reklama
@dinozauryniespia1 moje bobo w 11 tyg miało 4,3cm.. dodawałam foteczkę. A jak Ty się masz? Lepszy masz już apatyt? A czemu martwisz, ile ma u Ciebie?
@natin77 ja o kebabie sobie marzę już drugi miesiąc 🤣🤣
Apetytu brak moje bobo toleruje o dziwo ryby których ja nie znoszę i mamy mała wojnę. Ale ze nadal jestem z tym sama, to pojechaliśmy z bobo sami nad morze i dostało rybkę 😅 w 10w03d miałam 2,8 cm
 
Do góry