reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Ten kod jest na Twoją korzyść - możesz iść na ławkę przed dom i kontrola nie może się przyczepic. Nie ma związku z zaleceniem polegiwania.
Tak, ale tu mi bardziej o pracodawcę chodzi bo powiedziałam to co przekazał mi lekarz a wystawił zwolnienie chodzące i pracodawca teraz sugeruje ze mi nic nie jest i to zwolnienie wzięłam żeby po prostu do pracy nie chodzić
 
reklama
Tak, ale tu mi bardziej o pracodawcę chodzi bo powiedziałam to co przekazał mi lekarz a wystawił zwolnienie chodzące i pracodawca teraz sugeruje ze mi nic nie jest i to zwolnienie wzięłam żeby po prostu do pracy nie chodzić
Totalnie się pracodawcą nie przejmuj i nie stresuj.Masz krwiaczka i musisz unikać syresujacych sytuacji i przeciążeń. Lekarz wie co robi, a z pracodawcami tak niestety jrest 😡.
 
Hej, szukałam na forum info o tyłozgięciu macicy i Was znalazłam. W którym tygodniu było widać serce? W 6+5 lekarka powiedziała że przez to tyłozgięcie nie widać... Kiedy iść znowu? 7+4?
Ja mam tylozgiecie i 6+4 było widać serce. Oczywiście dopochwowo. Bo z usg przez brzuch bywa problem nawet na późniejszym etapie bo macica jest za jelitami i nic nie widać. Podobno wraz z rozwojem ciąży powinna się prostować.
 
Ja mam tylozgiecie i 6+4 było widać serce. Oczywiście dopochwowo. Bo z usg przez brzuch bywa problem nawet na późniejszym etapie bo macica jest za jelitami i nic nie widać. Podobno wraz z rozwojem ciąży powinna się prostować.
Też USG dopochwowe, tylko ze to NFZ i czekam bo w tym tygodniu idę a kazała po dwóch tyg przyjsc
 
Witam ❤❤

Chciałabym się przedstawić 😀
Termin mam na 13 listopada 2022.
Wiadomo plus minus.
Chociaż miałam już sporo usg I każde wskazuje na 13 listopada.
Oby ta 13 była szczęśliwa ❤❤

Dzisiaj 14 tydzień plus 4 dni ❤
 
Przeczytałam parę stron wstecz i wychodzi na to że jest jakaś prywatna grupa ?
Nikt się tu już tak nie udziela?

Chyba się nie załapie.
Jestem od dawna bo gdzieś z rok czasu ale nie dawno zdecydowałam się pierwszy raz napisać.
 
reklama
Tak, dziewczyny założyły grupę prywatna i się zmyły stąd taka cisza

Brzmisz troszke z pretensją. Grupa została założona na naszą prośbę przez administratora. Była tutaj wielokrotnie prośba o zweryfikowanie czy jest się na liście nickow do grupy prywatnej. Jeśli ktoś siebie nie widział, to miał odezwać się do @Ika89.... i poprosić ja o dopisanie do listy. Jeśli jesteś zainteresowana dołączeniem do nas, to napisz do @Ika89…. Już Ci wcześniej o tym mówiłam. Nam ciężko pisać tak samo aktywnie na kilku wątkach, ale tutaj tez zaglądamy.
 
Do góry