reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Ciężko powiedzieć czy to skurcze czy to nie skurcze ale na pewno nieregularne ;)
Nie chce za szybko do szpitala pojechać bo w domu 2 latek jeszcze chory :( a pewnie już w takim stanie mnie by zatrzymali tam.

Mam jednak nadzieje ze postępuje rozwarcie bo nie chce przezywać od zera indukcji na oksy. Przy ostatniej wizycie w czwartek niby szyjka skrócona i 1,5 cm rozwarcia .
Doskonale cię rozumiem, że nie chcesz się spieszyć - ja mam w domu dwie córki i też zwlekałam z wyjazdem do szpitala ile się dało, a już miałam wcześniej epizody kilkugodzinnych skurczy, ale tylko na leżąco, przechodziły jak chodziłam lub stałam, tak samo pod prysznicem. I może właśnie tych sposobów spróbuj - ciepły prysznic i zmiana pozycji, bo podobno jak to poród to się nasili, a jeśli nie, to ustanie.
 
reklama
Jak u was noc? U nas masakra. Mała od północy do 3 nie spała. Brzuszek, kupa, jedzenie, brzuszek, kupa, jedzenie, jedzenie, jedzenie. Aż mnie sutki po tej nocy bola. A oddaliśmy starszego syna babci żeby było łatwiej 🙈🤣

Mój mąż jeszcze się udał wczoraj. Jestem 10 dni po porodzie a on do mnie mówi że może mnie namówi na "coś więcej" xD padłam.
 
Jak u was noc? U nas masakra. Mała od północy do 3 nie spała. Brzuszek, kupa, jedzenie, brzuszek, kupa, jedzenie, jedzenie, jedzenie. Aż mnie sutki po tej nocy bola. A oddaliśmy starszego syna babci żeby było łatwiej 🙈🤣

Mój mąż jeszcze się udał wczoraj. Jestem 10 dni po porodzie a on do mnie mówi że może mnie namówi na "coś więcej" xD padłam.
My wczoraj wyszlyśmy.
Radość dzieci na widok Zojki nie opisany :). Nocka mega udana, co 2 h wstawała.
Fajnie, że możecie malutkiego do babci :) dać. A mężu szalony 🙈.
 
Jak u was noc? U nas masakra. Mała od północy do 3 nie spała. Brzuszek, kupa, jedzenie, brzuszek, kupa, jedzenie, jedzenie, jedzenie. Aż mnie sutki po tej nocy bola. A oddaliśmy starszego syna babci żeby było łatwiej 🙈🤣

Mój mąż jeszcze się udał wczoraj. Jestem 10 dni po porodzie a on do mnie mówi że może mnie namówi na "coś więcej" xD padłam.
Hahahah, ale się uśmiałam 😀 mężowie czasem są rozbrajający 😂

U nas w nocy dzisiaj też karmienie co godzinę 😵‍💫
 
Hahahah, ale się uśmiałam 😀 mężowie czasem są rozbrajający 😂

U nas w nocy dzisiaj też karmienie co godzinę 😵‍💫
A dajesz mm? Bo wiesz w nocy jak byś chciała odpocząć troszkę to po cycu daj mm i przerwa powinna być dłuższa. I wtedy chwile Twoje piersi odpoczną.
Ja właśnie walcze z laktatorem , bo już mi się twarde zrobiły i juz mam termoforek i mam nadzieję, że sciagnę ;).
 
A dajesz mm? Bo wiesz w nocy jak byś chciała odpocząć troszkę to po cycu daj mm i przerwa powinna być dłuższa. I wtedy chwile Twoje piersi odpoczną.
Ja właśnie walcze z laktatorem , bo już mi się twarde zrobiły i juz mam termoforek i mam nadzieję, że sciagnę ;).
Nie, póki co lecimy tylko na moim, trochę się boję, że po mm może odrzucić pierś. Zwłaszcza że strasznie ciężko się ją przystawia, dlugo walczymy, żeby w ogóle zassała...
 
reklama
Do góry