reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
No dobra, a ciuchy w szafie ? Serio wasi mężowie maja więcej par butów niż wy ? A bielizna ? A kosmetyki ?

Patrząc na wydatki moje i męża - to jest duża różnica :) patrząc na wydatki mojej córki i syna - no tez :) syn ma 3 pary butów, a córka 8 😂😂😂
No butów to może mamy na równo.
Bielizna również na równo 😉
Kosmetyki to taka podstawa bez szału akurat nie potrzebujemy cudów 😉
 
No butów to może mamy na równo.
Bielizna również na równo 😉
Kosmetyki to taka podstawa bez szału akurat nie potrzebujemy cudów 😉
Nie możecie mieć po równo !!! Przecież facety nie maja rajstop, pończoch czy staników !!!
No my kobiety potrzebujemy więcej !!! A facet to majtki i skarpety 😂😂😂
 
No dobra, a ciuchy w szafie ? Serio wasi mężowie maja więcej par butów niż wy ? A bielizna ? A kosmetyki ?

Patrząc na wydatki moje i męża - to jest duża różnica :) patrząc na wydatki mojej córki i syna - no tez :) syn ma 3 pary butów, a córka 8 😂😂😂
Ogólnie to kobieta potrzebuje więcej butów z reguły, wiadomo że są wyjątki, zawsze są. Kobieta musi mieć i sportowy, i elegancki i sandałek i kozak i botek... Ale mój mąż ma że trzy razy więcej butów niż ja i ciągle stwierdza że potrzebuje nowych 🤣🤣🤣 a wszystkie niemal identyczne 🤣🤣🤣
 
Każde z tych krzesełek, nad którymi myslalam - Lionelo i Kinderkraft - miało jakieś negatywne komentarze. Niewiele, ale jednak. A przy Stokke nie znalazłam ani jednej negatywnej opinii oprócz tego, że drogie. Zobaczymy, stwierdziliśmy, że będzie na Dzień Dziecka :D
Ja nadal podtrzymuje swój zachwyt :)
 
Kiedyś … kiedyś … a teraz :) kto nie ma w domu nastolatek ten jeszcze nie czuje jak bardzo się wszystko zmieniło :)
oj domyślam się niestety :p no liczę się z tym, że może być b. różnie... ja też pochodzę z dużego miasta, mieszkam w dużym, to zobaczymy co będzie. dzieci w różnym wieku i w różnych czasach mogą mieć różne fanaberie :D
generalnie nie oceniam jakby co, że córki twoje chcą mieć rzęsy. po prostu dzieci są różne. chyba najlepszy jest niemowlak, co? bo on nie kuma co to rzęsy czy nowa zabawka?
ja pamiętam, że w liceum to się nie malowałam, a gdzie tam paznokcie i rzęsy. zresztą chyba ogólnie królowały wtedy tipsy i pamiętam coś takiego, że jedna koleżanka na w-fie podczas gry w kosza odłamała i potem szukałyśmy wraz z wuefistką tego tipsa na parkiecie w sali 😁
ale gdyby spytać moją mamę, to pewnie miałam inne "fanaberie", z których pewnie nie zdaję sobie sprawy. aha, chciałam koniecznie mieć martensy :p
 
reklama
Ja nie mówię że jak ktoś ma zrobione paznokcie jest płytki 😉 tylko ze inne wartości są ważne po za tym chodziło mi o to że @Stylenka stwierdziła że dziewczynki sa dużo droższe w utrzymaniu.
Dla mnie rzęsy / paznokcie to nie jest podstawa dla innych tak i ja to szanuje.

Dobra mniejsza o to bo co napisałam zostało źle odebrane.
Problem będzie, jeśli córka cię poprosi o to, żebyś z nią poszła na rzęsy, bo jej przyjaciółka ma. A przyjaciółkę będziesz znała i okaże się, że to fajna dziewczyna.

Ja chyba rozumiem, co @Stylenka i @Józia89. chciały powiedzieć, ale się nie dogadały ;)
 
Do góry