reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

A ja mam jeden piercing, zrobiłam go jak miałam 17 lat i został ze mną, choć na codzień go aż tak nie widać. Byłabym dla ciebie niewiarygodna 😁
Nie wiem jak odebrałabym Ciebie w realu. Tutaj na forum takie rzeczy nie maja znaczenia. Oceniamy się nawzajem (tak, oceniamy w skrytości ducha) na podstawie wpisów. Czy gdybyśmy się spotkały na żywo, Twój kolczyk miałby znaczenie ? Tez wszystko zależy od sytuacji w jakiej byśmy się spotkały. Towarzysko ? Zawodowo ?
 
reklama
jak to naciągnięte? ja takich uszu nie mam... a mam przekłute

ja miałam na uchu taką kulkę, na małżowinie, ale tej cieńszej części. nosiłam kilka lat, a zrobiłam będąc po studiach, pracując już i z kumpelą miałyśmy taki kaprys :p natomiast któregoś razu obudziłam się z bólem, chyba szarpnęłam i coś tam się stało. zdjęłam na parę tyg, a potem nie mogłam wsadzić i już nie wsadziłam ;)
Zazwyczaj starsze panie maja takie powyciągane uszy. Albo osoby które noszą duże i ciężkie kolczyki.
Może to nienormalne, ze to zauważam 😂😂😂
 
Zazwyczaj starsze panie maja takie powyciągane uszy. Albo osoby które noszą duże i ciężkie kolczyki.
Może to nienormalne, ze to zauważam 😂😂😂
nie wiem, czy nienormalne ;) po prostu tak masz :D
ale rzeczywiście mają powyciągane, tylko nie bardzo wiem dlaczego, czy nosiły dużo wiszących albo od klipsów? dziwne w sumie ;)
 
@Stylenka a jak twoje córki reagują na tak młodsze rodzeństwo?
He he …. Jak to mówią: mają swoje życie 😂😂😂
Kochają, pouśmiechają się, powygłupiają się, czasami pobawią. My nie zmuszamy ich do opieki nad młodym, bo uważamy, ze to nasza rola. Za to młody uwielbia rodzeństwo. Jak tylko któreś się pojawia to on jak zaczarowany. Uwielbia ich słuchać, patrzy się, gada. Jak np odbieram ze szkoły i młody płacze, bo nienawidzi jeździć - wsiada rodzeństwo i już … radość, miłość, jeszcze łzy w oczach a już uśmiech od ucha do ucha.
 
ten guzek należy okładać okładem z sody oczyszczonej i masować ;) takie dostaliśmy info w przychodni. i mówiono nam, że to jest normalne. u nas już to się rozeszło, nie ma guzka, a okłady pomogły. z tym, że nie pamiętam, czy to było po szczepieniu na meningo czy rota.
A jak dokładnie przygotowywałaś ten okład i jak to zrobiłaś, żeby umocować go choćby na te pół godziny?
jak to naciągnięte? ja takich uszu nie mam... a mam przekłute

ja miałam na uchu taką kulkę, na małżowinie, ale tej cieńszej części. nosiłam kilka lat, a zrobiłam będąc po studiach, pracując już i z kumpelą miałyśmy taki kaprys :p natomiast któregoś razu obudziłam się z bólem, chyba szarpnęłam i coś tam się stało. zdjęłam na parę tyg, a potem nie mogłam wsadzić i już nie wsadziłam ;)
Te mi się to kiedyś zdarzyło.
Miałam też kolczyk w nosie i także mi dziurka zarosła, a w uszach miałam dużo i niektóre zarosły, a inne są czynne. Został mi jeden kolczyk niestandardowy, a tak to noszę tylko dwa tradycyjne w uszach, czasem wkładam dodatkowo w górną część płatka ucha.
Nie wiem jak odebrałabym Ciebie w realu. Tutaj na forum takie rzeczy nie maja znaczenia. Oceniamy się nawzajem (tak, oceniamy w skrytości ducha) na podstawie wpisów. Czy gdybyśmy się spotkały na żywo, Twój kolczyk miałby znaczenie ? Tez wszystko zależy od sytuacji w jakiej byśmy się spotkały. Towarzysko ? Zawodowo ?
Ja też nie wiem, ale napisałaś ogólnie - że uważasz takie osoby za niewiarygodne 🙂 mi to nie przeszkadza, możesz uważać 😉
Zazwyczaj starsze panie maja takie powyciągane uszy. Albo osoby które noszą duże i ciężkie kolczyki.
Może to nienormalne, ze to zauważam 😂😂😂
Myślę, że to od ciężkich wiszących kolczyków. Ja noszę lekkie i nie sądzę, żeby mnie to dotknęło.
Hej dziewczyny
Zasnęłam nadrabiając Was... a tak pięknie napisałam i co i nie dodałam, a teraz nic nie ma 😥.
Znam ten ból 😒
 
A jak dokładnie przygotowywałaś ten okład i jak to zrobiłaś, żeby umocować go choćby na te pół godziny?

Te mi się to kiedyś zdarzyło.
Miałam też kolczyk w nosie i także mi dziurka zarosła, a w uszach miałam dużo i niektóre zarosły, a inne są czynne. Został mi jeden kolczyk niestandardowy, a tak to noszę tylko dwa tradycyjne w uszach, czasem wkładam dodatkowo w górną część płatka ucha.

Ja też nie wiem, ale napisałaś ogólnie - że uważasz takie osoby za niewiarygodne 🙂 mi to nie przeszkadza, możesz uważać 😉

Myślę, że to od ciężkich wiszących kolczyków. Ja noszę lekkie i nie sądzę, żeby mnie to dotknęło.

Znam ten ból 😒
Przepis dała pielęgniarka w przychodni: łyżeczkę sody rozpuścić w pół szklanki chłodnej wody i taki okład stosować 20 min. Moczyliśmy wacik i na miejsce ukłucia. Robiliśmy to na przewijaku, ale nie wiem czy na pewno 20 min. Zabawialiśmy córkę wtedy jakoś. Ale chyba ten roztwór pomaga na opuchliznę bardziej. Co do zgrubienia to trzeba to miejsce masować delikatnie, jakby rozcierać tę grudkę przy okazji zabawy, przewijania itp.
 
reklama
Miałam kiedyś kolczyka w pępku 🤪
Długa historia jak się on w tym pępku pojawił 🤪😂 nie bede tego rozwijać.

Ja uważam że każdy sam decyduje o swoim ciele 😉 czy chce miec kolczyka w pępku czy nie wiem w języku czy nawet te tatuaże.
Znam pare osób z tatuażami na wyższym stanowisku oczywiście że na pierwszy rzut nie rzucają się oczy 😉 ale je maja.
I nie żałują 😉
 
Do góry