reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

My też już mamy termin CC na wtorek, głowa dalej u góry a na obrót już trochę za późno bo to prawie 39 tydz. Urodzi się w halloween zamiast we wszystkich świętych haha
 
reklama
Dziewczyny moja Laura już jest ze mną. Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej i od razu skierowanie do szpitala blizna po cc miała już tylko pół milimetra. Dzisiaj miałam mieć cięcie ale jak mi wczoraj zrobili ktg to wyszły dosyć mocna skorcze i od razu na stół. Okazało się ze malutka owinięta pępowina wokół szyi i wody zielonkawe i pępowina przodująca. Chyba czuwal nad nami moj synek z góry ❤️. Malutka ostatecznie ważyła 2680 i 52 cm wszystko z nią w porządku. Moje szczęście nie do opisania.
 
Dziewczyny moja Laura już jest ze mną. Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej i od razu skierowanie do szpitala blizna po cc miała już tylko pół milimetra. Dzisiaj miałam mieć cięcie ale jak mi wczoraj zrobili ktg to wyszły dosyć mocna skorcze i od razu na stół. Okazało się ze malutka owinięta pępowina wokół szyi i wody zielonkawe i pępowina przodująca. Chyba czuwal nad nami moj synek z góry ❤️. Malutka ostatecznie ważyła 2680 i 52 cm wszystko z nią w porządku. Moje szczęście nie do opisania.
gratulacje! Zdrówka dla Was 🤗 super, że wszystko dobrze się skończyło i że jesteś szczęśliwa ☺️
My jeszcze w dwupaku, 36 t.c. i 3300g. Liczę, że junior troszkę zwolni z przybieraniem na koniec 😕
 
Dziewczyny moja Laura już jest ze mną. Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej i od razu skierowanie do szpitala blizna po cc miała już tylko pół milimetra. Dzisiaj miałam mieć cięcie ale jak mi wczoraj zrobili ktg to wyszły dosyć mocna skorcze i od razu na stół. Okazało się ze malutka owinięta pępowina wokół szyi i wody zielonkawe i pępowina przodująca. Chyba czuwal nad nami moj synek z góry ❤️. Malutka ostatecznie ważyła 2680 i 52 cm wszystko z nią w porządku. Moje szczęście nie do opisania.
Gratulacje ❤️ najważniejsze że z malutka wszystko ok. Dużo zdrówka dla Was.

My też już rozpakowani, malutka przyszła na świat we wtorek rano przez CC. 50 cm i waga 3080 g. 😍 Od wczoraj jesteśmy w domku, walczymy o rozkręcenie laktacji ale póki co musimy się dokarmiać mm.
 
Gratulacje ❤️ najważniejsze że z malutka wszystko ok. Dużo zdrówka dla Was.

My też już rozpakowani, malutka przyszła na świat we wtorek rano przez CC. 50 cm i waga 3080 g. 😍 Od wczoraj jesteśmy w domku, walczymy o rozkręcenie laktacji ale póki co musimy się dokarmiać mm.

Gratulacje ❤ oby laktację udało się rozkręcić, trzymam kciuki. Dużo zdrówka dla Was
 
Hej. My też już rozpakowani od wczoraj, 2 tygodnie przed terminem (37+5 tc). Mała jest malutka bo ważyła 2570g ale mierzy całe 52 cm i dostała 10 w skali Apgar. Podobnie jak wyżej walczymy o rozkręcenie laktacji bo nie jest łatwo ale mam nadzieje, że jakoś damy radę.
 
Hej. My też już rozpakowani od wczoraj, 2 tygodnie przed terminem (37+5 tc). Mała jest malutka bo ważyła 2570g ale mierzy całe 52 cm i dostała 10 w skali Apgar. Podobnie jak wyżej walczymy o rozkręcenie laktacji bo nie jest łatwo ale mam nadzieje, że jakoś damy radę.

Gratulacje❤ Co chwila ktoś rozpakowany, ciekawe kto następny 🙂
Ja właśnie czekam u gina na wizytę aktualnie 37+3🙂
 
reklama
Gratulacje 😍 powodzenia w rozkręcaniu laktacji i dużo zdrówka dla Was ☺️ u nas 36+2, lekarz powiedział że na razie się nie zapowiada na poród.
 
Do góry