reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Właśnie jestem po wizycie. Mały dalej ułożony pośladkowo. W piątek będę miała cesarkę. I trochę mi ulżyło i trochę jestem przerażona 😅 dziwnie się czuje wiedząc że to już za moment. W piątek będzie równe 38 tygodni 😊
 
reklama
Hej dziewczyny, synek już od wczoraj na świecie ! Wyciągnęli bąbla 58 cm i 3700 więc teraz zabawa naukę obsługi noworodka. Cesarka nie taka straszna jak ją malują aczkolwiek rozumiem że każdy ma inny próg bólu więc dla jednych będzie gorzej dla innych lepiej. Nie mniej jednak życzę każdej dużo cierpliwości, miłości, ładnego przybierania i łatwego rozkręcenia laktacji kto chce karmić KP ;* dawajcie znać jak się bobasy rozwijają , w kupie raźniej :)
 
Hejka, my też już po 🙂 mały urodził się wczoraj przez cc. 2770 i 53cm. Urodził się równo w 38 tyg, chociaż jak już trafiłam do szpitala to chcieli trochę czekać. Na szczęście nie czekali, okazało się że już miałam zielone wody płodowe (ciaza z cukrzyca więc może dlatego nie wiem, no i na stole dostałam że stresu ciśnienia 180 przed samym startem)
No ale super ze juz po wszystkim 😘
 
Hej Dziewczyny 🙂 gratuluje wszystkim rozpakowanym mamusiom, a za te jeszcze w dwupaku trzymam kciuki 😁co tam u Was
slychać? My się dzisiaj troche strachu najedliśmy. Bo rano mialam rutynowe ktg i sie okazało, że tętno młodej za wysokie i od razu lekarz skierował na kontrolne ktg do szpitala (już z torbami w razie w). Na szczęście w szpitalu ktg wyszlo ok. Tętno momentami wysokie, ale mówił lekarz, że się może tak pojawiać. Malutka ma jeszcze główke wysoko i jest dosyć aktywna jak na czas, ze zaraz ma wychodzic 😅 od razu jak wróciliśmy ze szpitala to przywiozlam łożeczko chicco do nas do sypialni. Materac przebrany i czeka na naszego szkraba. Dotarło do mnie, że to już naprawdę będzie zaraz…
IMG_2507.jpeg

A jak Wasze miejsca do spania? Gotowe?
Ja jeszcze jedynie nie wiem czy bedziemy przypinać dostawkę pasami do łóżka czy jednak jak bede wstawać to wole żeby bylo mobilne. Oczywiscie wtedy bok będzie zamkniety. Wyjdzie to ‚w praniu’ jak już malutka będzie z nami 🥰
 
reklama
Hej Dziewczyny 🙂 gratuluje wszystkim rozpakowanym mamusiom, a za te jeszcze w dwupaku trzymam kciuki 😁co tam u Was
slychać? My się dzisiaj troche strachu najedliśmy. Bo rano mialam rutynowe ktg i sie okazało, że tętno młodej za wysokie i od razu lekarz skierował na kontrolne ktg do szpitala (już z torbami w razie w). Na szczęście w szpitalu ktg wyszlo ok. Tętno momentami wysokie, ale mówił lekarz, że się może tak pojawiać. Malutka ma jeszcze główke wysoko i jest dosyć aktywna jak na czas, ze zaraz ma wychodzic 😅 od razu jak wróciliśmy ze szpitala to przywiozlam łożeczko chicco do nas do sypialni. Materac przebrany i czeka na naszego szkraba. Dotarło do mnie, że to już naprawdę będzie zaraz… Zobacz załącznik 1585441
A jak Wasze miejsca do spania? Gotowe?
Ja jeszcze jedynie nie wiem czy bedziemy przypinać dostawkę pasami do łóżka czy jednak jak bede wstawać to wole żeby bylo mobilne. Oczywiscie wtedy bok będzie zamkniety. Wyjdzie to ‚w praniu’ jak już malutka będzie z nami 🥰
Moja ma już 3 tygodnie i mamy łóżeczko nieprzypięte pasami a bok cały czas opuszczony😀na razie nigdzie nie pójdzie . Ja mam next to me magic to mniejsze łóżeczko. Z drugiej strony nam nie odjedzie bo komoda z przewijakiem stoi i przytrzymuje, a w ciągu dnia wyjeżdżamy do odkurzania itp
 
Do góry