reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Wg aplikacji termin na 5 listopada. Wizyta 22 marca o 18:10 (niestety rano dostałam info o nowym terminie, bo miałam mieć 20 :(
Na szczęście to tylko dwa dni różnicy, chyba jakiś wytrzymam ;)
 
reklama
ja mam na 15:45 i też mnie nosi 😁
Damy radę dziewczyny, trzymam mocno za wszystkie kciuki.
Mega ekscytujący ten dzień , tyle wizyt będzie co czytać na forum 😊 czekamy z niecierpliwością na wiadomości od Was

Super pomysł 😁 ja dam znać po wizycie, zobaczymy czy wyliczony termin z aplikacji będzie się zgadzał.

Wcinam śniadanko i póki co nawet mnie nie mdli , więc jest ok😅

Kurcze ale mnie korci powiedzieć rodzicom, ogólnie mamy dobre relacje i raczej wszystko sobie mówimy i tak chciałabym powiedzieć. A z drugiej strony mam obawy że za szybko
hehe tak samo mam ze mnie strasznie korci ale nic nie mówię jeszcze,dopiero jak serduszko usłyszę a może i później jak jeszcze nie będę gotowa 🙈🥰
 
Dziewczyny a czy któraś z Was leczy się na nadciśnienie lub tachykardię? ja mam tachykardię, przyjmowałam przed staraniami Beto 50 ZK, później lekarz kazał mnie zmniejszyć dawkę do pół tabletki i że niby można je kontynuować w ciąży ale.oczywiscie najlepiej jakbym odstawiła. Później endokrynolog powiedział mi że beta blokerów absolutnie w ciąży nie wolno więc odstawiłam odrazu. Niestety serce bije mi jak szalone, puls w spoczynku mam na poziomie 95-100, przez to pewnie też moje samopoczucie jest gorsze, szybko lapie zadyszke.i często kręci mi się w glowie. wczoraj konsultowałam się z kardiologiem i kazał mi zmienić na Metocard ale to ta sama substancja tylko tyle że lek jest starszej generacji i ponoć "bezpieczniejszy". Ale powiedział że żadne beta blokery nie są tak naprawdę bezpieczne i przyjmowanie każdego z nich niesie za sobą ryzyko. I nie wiem co robić, narazie nic nie biorę bo strasznie się boje. Naczytałam się że betablokery są niebezpieczne , że mogą spowalniać tętno płodu. Nie wiem co robić, skonsultuje to jeszcze z ginekologiem dzisiaj. Macie może jakieś podobne doświadczenia ?
 
@Poziomka6 ja według aplikacji termin porodu mam na 3 albo 4 listopada, ale na usg wyszło ze 2 listopada, wiec może lepiej sugerować się póki co usg, zawsze można zmienić ! Proszę wiec zaznaczyć 02.11.2023 ❤️

Wizytę u gina mam na 15.03.2023
Eeeej opuszczasz mnie z 4.11? 😭😅
Trzymam kciuki dziewczyny!!!!!

Mnie korci, by znów betę zrobić i zobaczyć przyrost po 72h oś soboty, ale to chyba w sumie bez sensu. Będę się tylko bardziej neszcze denerwować (ten przyrostvtaki słaby) czy czekać już tylko na wyrocznie usg?Co myślicie? Może warto?
Ja bym pewnie zrobiła, że jestem z osób które wolą mieć wszystko pod kontrolą. Ale jak masz się tylko denerwować to może lepiej poczekać na wizytę. Kiedy masz? A jak już to nie lepiej jutro po 48 znowu?
 
Eeeej opuszczasz mnie z 4.11? 😭😅

Ja bym pewnie zrobiła, że jestem z osób które wolą mieć wszystko pod kontrolą. Ale jak masz się tylko denerwować to może lepiej poczekać na wizytę. Kiedy masz? A jak już to nie lepiej jutro po 48 znowu?
🥲 No właśnie tez mi się to nie podoba! Uważasz ze powinnam się trzymać 4? ;d lepsza data niż dzień po świecie zmarłych ;p No a dodatkowo dzielona z Tobą 🥰
 
reklama
Do góry