reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Dziewczyny, zabijcie mnie ale właśnie czekam na męża, który ma przywieźć kebaba 🙈 ja chyba przytyję ze sto kilo w tej ciąży mimo mdłości 😁

Jeśli chodzi o grupę to jak dla mnie może być zamknięta, kameralna. Dostosuję się do wyboru 😊
Ooooja.
A mi tak wchodzi majonez. Ale tak mi wchodziiii.
Na kanapce z żółtym serem i salami. No jak złoto. To jest lek na moje mdłości <3
 
reklama
Pamiętajcie że nie wszystkie olejki są dozwolone w ciąży. Jak już sięgacie po plastry to warto się zaopatrzyć w takie silniejsze od 2/4 roku zycia, bo te wszystkie od pierwszych dni życia są bardzo słabiutkie. Jeżeli chodzi o nawilżenie to ja bardzo lubie rinopanteine w maści, bo ma też substancje regenerujące, co jest bardzo pomocne przy mocnym podrażnieniu i rankach. Uczucie zatkanego nosa może być właśnie spowodowane podrażnieniem śluzówki nosa, więc może wystarczy Wam pożądnie nawilżyć. Pamiętajcie jednak że żadnych maści i olejkowych aerozoli nie można stosować za długo, bo niestety blokują one ruch rzęsek.
 
Dzięki :-)
Nie ze wszystkimi się znamy, więc się przedstawię: mój termin to ponoć 25 listopada, to moja druga ciąża z in vitro, poprzednia zakończyła się poronieniem zatrzymanym. Moja beta wynosiła wczoraj trochę ponad 2600, na USG widać pęcherzyk w odpowiednim miejscu. I to na razie tyle, podchodzę do tego day by day :-)
Postaram się kiedyś Was nadrobić ;-)
 
Dziewczyny, zabijcie mnie ale właśnie czekam na męża, który ma przywieźć kebaba 🙈 ja chyba przytyję ze sto kilo w tej ciąży mimo mdłości 😁

Jeśli chodzi o grupę to jak dla mnie może być zamknięta, kameralna. Dostosuję się do wyboru 😊
Macham do Ciebie znad gnocchi z poledwiczką i grzybami w sosie śmietanowym 🐷 mąż mi przywiózł do meczu (ale już przełączylismy na harrego Pottera jak coś 🙈😂) to co mam nie zjeść?! 🫣
 
Dzięki :-)
Nie ze wszystkimi się znamy, więc się przedstawię: mój termin to ponoć 25 listopada, to moja druga ciąża z in vitro, poprzednia zakończyła się poronieniem zatrzymanym. Moja beta wynosiła wczoraj trochę ponad 2600, na USG widać pęcherzyk w odpowiednim miejscu. I to na razie tyle, podchodzę do tego day by day :-)
Postaram się kiedyś Was nadrobić ;-)
Trzymam mocno kciuki żeby tym razem obeszło się bez żadnych komplikacji . Beta piękna ❤️
 
Macham do Ciebie znad gnocchi z poledwiczką i grzybami w sosie śmietanowym 🐷 mąż mi przywiózł do meczu (ale już przełączylismy na harrego Pottera jak coś 🙈😂) to co mam nie zjeść?! 🫣
Ja sobie zrobiłam spaghetti cacio e pepe, ale wkroiłam do tego jeszcze cieniutkie plastry przepysznej wędzonej szynki, którą moja mama dziś wyhaczyła u lokalnego rzeźnika 🤤.
Tego mi było trzeba.
 
reklama
Do góry