reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny, zabijcie mnie ale właśnie czekam na męża, który ma przywieźć kebaba 🙈 ja chyba przytyję ze sto kilo w tej ciąży mimo mdłości 😁

Jeśli chodzi o grupę to jak dla mnie może być zamknięta, kameralna. Dostosuję się do wyboru 😊
Na zdrówko Kochana, nie żałuj sobie. Ja dzisiaj skromna kolacja kanapki z pasztetem i pomidorem. Cały dzień za mną chodziły 😂
To jest porażka 😓
Gdzie można taki olejek kupić ?
Może te plasterki co reklamują , aromactiv czy jakos tak ? 🧐
Skorzystam z polecajek, bo też mam właśnie taki problem. 🥰
 
Dzięki :-)
Nie ze wszystkimi się znamy, więc się przedstawię: mój termin to ponoć 25 listopada, to moja druga ciąża z in vitro, poprzednia zakończyła się poronieniem zatrzymanym. Moja beta wynosiła wczoraj trochę ponad 2600, na USG widać pęcherzyk w odpowiednim miejscu. I to na razie tyle, podchodzę do tego day by day :-)
Postaram się kiedyś Was nadrobić ;-)
Witamy, Kochana rozgość się. Mocno trzymam kciuki ❤️ Kiedy kolejna wizyta?
 
co polecacie na zatkany/suchy nos/zatoki. Mam taka sachare ze nie wytrzymiem. Nie umiem spać z otwarta buzia , zawsze na noc musiałam czymś popsikac
Help!
Dobre nawilżenie? Może masz za sucho w sypialni/domu?
O też się chętnie dowiem, mam ten sam problem 🙄 w dodatku u mnie w domu jest bardzo suche powietrze pomimo nawilżaczy, po nocy jest najgorzej
Pytanie jaki nawilżacz. Bo ultradźwiękowy można sobie wsadzić w 4 litery 😂 Najlepsze są ewaporacyjne z higrostatem. Są nieco droższe ale to zakup na lata.
.
 
Jak macie nebulizator to też nebulizacje z kwasem hialuronowym to jest złoto przy takim podrażnieniu śluzówki. Jednak nie wszystkie nebulizatory się nadają do kwasu hialuronowego więc lepiej zobaczyć na ulotce czy wasz jest ok 😀
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie techniczne, może któraś pracuje w kadrach i ma taką wiedzę. Mianowicie :
Pracuje w "państwówce", przez początkowa ciążę o niepewnym rokowaniu, lekarz od razU wysłał mnie na L4. Najpierw 2 tygodnie zwykłego bo wiadomo nie było zarodka, teraz mam już ciążowe. Ale do brzegu.
Co na L4 dzieje się ze starym urlopem ? Pytam ponieważ na chwilę obecną mam 37 dni w tym 11 starego i zastanawiam się czy po kolejnej wizycie u lekarza, poprosić go aby nie wystawiał l4 tylko lepiej wybrać urlop, bo stary przepadnie a tak to jeszcze grusze dostanę😅😅.....czy opcja 2- siedzieć dalej na L4 bo urlop mimo ze stary to będzie sobie wisiał do wybrania aż nie wrócę do pracy(tego właśnie nie wiem )
🙃🙃🙃🙃🙃
 
Do góry