reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny, może głupie pytanie, ale jak wybiera się lekarza prowadzącego? Idę do lekarza i mówię mu, ze chce żeby mnie prowadził, czy jak to się odbywa? 🤣
Ja jak poszłam do mojego lekarza parę ładnych lat temu w pierwszej ciąży to była pierwsza wizyta później zapisał następna i tak przez całą ciążę, nic nie pytałam żeby byl lekarzem prowadzącym
 
Dzień dooobry !
Ja dzisiaj bylam na badaniu krwi 😵‍💫 czuje się jakby pobrali z 6 litrów 🤣, ale w sumie brali na grupę krwi, morfologia + płytki+ rozmaz, glukoza,serologia kiły, HIV, HCV, tokspplazmoza, różyczka, tsh 🫣 i do tego mocz.
Swoją drogą umawianie kobity w pierwszym trymestrze na oddanie krwi naCZCZO o godzinie 9:30 to jakaś kurła kara( niech żyje Lux Med...). Byłam głodna jak guździec afrykański i serio myślałam że padne z glodu i z pobrania. Takie se dwa w jednym 🤦‍♀️.
Za tydzień koleja wizyta u lekarza i też już wspomnę o prenatalnych, gdyż dzisiaj 8+5.
Miłego poniedziałku 🥳
 
Nie wiem :-D Ale mam wrażenie, że tak, bo po raz pierwszy pojawiły się u mnie, gdy miałam 20 lat...
U nas z dziedzicznością jest trochę gorzej, bo mój tata w rezultacie zmarł na raka jelita, moja babcia ze strony mamy też, moja mama ma tendencję do polipów, więc... jestem skazana na częste wizyty u gastrologa i kolonoskopie :-(
Bardzo współczuje. U mnie narazie nie wystąpiły i mam nadzieje ze nie wystąpią
 
Właśnie, a pijecie kawę? Jaką i ile?
Bo ja jestem kawoszka, w pierwszej ciąży dość szybko mnie odrzuciło, a teraz dalej mogę pić. I się zastanawiam ile 😏
ja przed ciaza piłam nawet do 10 dziennie słaba ale czarna bez cukru. Ekspres nawet się nie wyłączał 😊teraz …. Nie pije prawie wcale :( nie smakuje mi. Dziś wypiłam z mlekiem ale mam mieszane uczucia. Mąż się śmieje że w końcu na kawie oszczędzimy 😂a ja mu w końcu udowodniłam ze moje wysokie cisnienie nie było spowodowane kawa. Lekarz tez mu to mówił choć mówił ze takie ilości nie są zdrowe. A teraz po prostu. Nie smakuje mi 👀💐🥺
 
W tej ciąży glukozy jeszcze nie robiłam, ale w każdej ciąży cukrzyca mi się przyplątała. Glukozę w ciazy mam zazwyczaj lekko ponad normę, a na obciążeniu dopiero wychodzi, że jest gorzej. Jak jutrzejsza wizyta będzie ok to pewnie na obciążenie mnie wyślę niezależnie od wyników.
Jak Twoja glukoza?
 
reklama
Cześć cioteczki 🧡
Wita sie z Wami mój wielki człowiek 🥰
Następna wizyta 17.04 i prenatalne na 25.04
Jaaaa już ma kształty człowieka, niesamowite 🥰
Od soboty ciągle plamię raz bardziej, raz mniej ale ciągle starą krwią więc mam nadzieję, że to bez wpływu na ciążę.
Współczuję stresów, oby jak najszybciej minęły te plamienia żebyś mogła się trochę uspokoić 🙏
Dziewczyny czy jedna nitka bardzo malutką na papierze nam co się stresować? Czerwona żywa ?
Nie mam pojęcia, ale jak Cię cokolwiek martwi to może skontaktuj się ze swoim lekarzem albo podjedź na IP 🙄
Dzień dooobry !
Ja dzisiaj bylam na badaniu krwi 😵‍💫 czuje się jakby pobrali z 6 litrów 🤣, ale w sumie brali na grupę krwi, morfologia + płytki+ rozmaz, glukoza,serologia kiły, HIV, HCV, tokspplazmoza, różyczka, tsh 🫣 i do tego mocz.
Swoją drogą umawianie kobity w pierwszym trymestrze na oddanie krwi naCZCZO o godzinie 9:30 to jakaś kurła kara( niech żyje Lux Med...). Byłam głodna jak guździec afrykański i serio myślałam że padne z glodu i z pobrania. Takie se dwa w jednym 🤦‍♀️.
Za tydzień koleja wizyta u lekarza i też już wspomnę o prenatalnych, gdyż dzisiaj 8+5.
Miłego poniedziałku 🥳
Mnie to czeka jutro i już mi słabo na samą myśl. Biorę ze sobą męża jakbym o własnych siłach miała nie wyjść 😅
 
Do góry