reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Jejku co z tymi plamienia :( czemu to musi nas tak bardzo stresować :( ale podobnie jak w przypadku hachette : naprawdę mocno trzymam kciuki i wierze, ze to nic groźnego ❤️✊
nooooo masakra :( tak ciężko się to czyta :( bardzo mi przykro :( wiem jakie jest stresujace, na początku nie mogłam przestać plamić :( mi naprawdę pomógł duphaston a w szczególności luteina
 
Mnie dzisiaj coś mniej bolą piersi, ale za to odczuwam mdłości. Aplikacja podpowiada że skończyłam 5 tydzień, czyli 5+0. Najchętniej przepchałabym czas do przyszłego czwartku do wizyty. Boje się nadal że coś się złego stanie. Że nagle pójdę do WC i zastanie mnie okres. Nie mogę się tych leków wyzbyć. Analizuje swoje dolegliwości. Niestety ciężko jest mi wyłączyć głowę. Chociaż wmawiam sobie że będzie dobrze, to ta podświadomość wspomnienia robią swoje.

Do tego praca,- wychowawstwo w klasie 8 doprowadzi mnie do nerwicy. Jaki głupi wiek, jak ta młodzież szaleje. Nie mam już do nich sił. Rozważam rzucić to i iść od świat na L4. Bo spokoju to ja do czerwca nie zaznam.
 
Cześć, ja po wizycie niestety puste jajo...Mam na razie czekać na poronienie w domu, a jak nic się nie będzie działo to szpital 😑
Bardzo mi przykro, że usłyszałaś takie wiadomości 😥 masz jeszcze jakaś wizytę w najbliższym czasie? Może warto byłoby to potwierdzić u jeszcze innego lekarza? Zlecił Ci jeszcze przyrost bety?
 
Ja już po wizycie, to była wizyta na NFZ z której jestem bardzo niezadowolona. W czwartek mam na szczęście wizytę prywatnie, gdzie liczę że ktoś troszkę bardziej się mną zajmie 😔
Ale na szczęście miałam USG, chociaż Pan doktor sam przyznał, że posiada bardzo stary sprzęt. Na podstawie terminu owulacji wyliczyłam sobie 6+6 a on mi wyliczył 5. tydzień… ale podobno jedna słabiutka akcja serca jest 🥺😍 mówię jedna, bo podobno są dwa pęcherzyki, czym kompletnie zbił mnie z tropu…
Teraz czekam na czwartek ❤️
 

Załączniki

  • CBDDEF65-DABA-4367-B96A-97B6531C7B8C.jpeg
    CBDDEF65-DABA-4367-B96A-97B6531C7B8C.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 107
reklama
Ja już po wizycie, to była wizyta na NFZ z której jestem bardzo niezadowolona. W czwartek mam na szczęście wizytę prywatnie, gdzie liczę że ktoś troszkę bardziej się mną zajmie 😔
Ale na szczęście miałam USG, chociaż Pan doktor sam przyznał, że posiada bardzo stary sprzęt. Na podstawie terminu owulacji wyliczyłam sobie 6+6 a on mi wyliczył 5. tydzień… ale podobno jedna słabiutka akcja serca jest 🥺😍 mówię jedna, bo podobno są dwa pęcherzyki, czym kompletnie zbił mnie z tropu…
Teraz czekam na czwartek ❤️
Woooow, ale zaskoczenie 😍 to trzymam kciuki za dwójkę ❤️ tą wizytą się nie przejmuj, oni mają sprzęt przedpotopowy, więc nie ma co się tym sugerować. Dobrze, że masz wizytę już za dwa dni, wtedy już wszystko będzie ładnie widać 🤩
Jak Ci z myślą, że to mogą być bliźniaki?
 
Do góry