reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

za tydzień w środę idę prywatnie do kogoś innego więc zobaczymy mam nadzieję że będzie wszystko dobrze bo już zaczynam sobie chyba wkręcać dla mnie te początki to straszna męczarnia psychiczna ...
Wtedy już będzie wszystko pięknie widać, trzymam kciuki ✊
Dziewczyny, jestem! Dopiero wróciłam z kliniki. Dziękuję za wszystkie Wasze dobre myśli, a czuje, ze poszło ich do wszechświata mnóstwo, bo oto mamy 6,8mm człowieka i bijące serce! 🥹 plamieniami mam sie nie przejmować bo nie są mocne (dobre sobie, sami niech sie nie przejmują). Jesteście absolutnie kochane, bez Was bym oszalała ♥️♥️♥️
Zobacz załącznik 1511058
A Ty nie słyszałaś, że kobiet w ciąży nie wolno stresować? 🙈 Przecież my tu od zmysłów odchodziłyśmy. Masz wybaczone, bo wróciłaś z dobrymi wiadomościami! 😅 Rośnijcie zdrowo ❤️
Dziewczynki z wielkim bólem serca niestety muszę się z Wami pożegnać 😭😭😭
Okazało się że jest pusty pęcherzyk, stanęło na 6 tyg, czyli tydzień po mojej ostatniej wizycie, dziś powinno być 7+5 . Jutro mam się zgłosić do szpitala na wywołanie poronienia .

Mam nadzieję że limit złych wieści na tej grupie już się wyczerpał. Wam życzę nudnych książkowych ciąż. ❤️
Bardzo mi przykro 😭 a ile mm ma pęcherzyk? Nie rozważasz opcji weryfikacji tego u innego lekarza?
Dokładnie!
Widzę, że macie podobną historię za sobą, jak i my.
No dokładnie, u nas to był 30 cykl starań, poronienie na koncie.
Nie da się spokojnie przeżyć pierwszego trymestru, czekając na dziecko tyle czasu.
Ten strach będzie nam obojgu towarzyszył, choć próbujemy go tłumić.

Właśnie tak mi się wydaje, że po prostu i zwyczajnie macie tak zapełniony czas obowiązkami, że nie macie czasu na rozmyślania.
I w sumie zazdroszczę trochę tego.
Z tego powodu chodzę jeszcze do pracy, bo przynajmniej tam, mimo że odsunięta jestem od swoich normalnych obowiązków i są nudy, to czas mi nie upływa na rozmyślaniu, jak długo ten pierwszy trymestr trwa😝.


Ogółem to dzisiaj mam apogeum braku apetytu, jak tylko pomyślę o czymś innym do jedzenia, jak owoce albo jogurt z owocami, to robi mi się pianka w ustach. Nie umiem tego wytłumaczyć, to nie są mdłości, tylko awersja do wszelkiego jedzenia.
Mam chęć jedynie na dietę owocową, nic mi nie smakuje😏.
O to to, nie mam czasu myśleć. Pierwsza ciąża mi się bardzo dłużyła, żyłam od wizyty do wizyty i milion razy bardziej skupiałam się na sobie.
Też mam brak apetytu. Dziś zjadłam aż pół jogurtu naturalnego i trochę suchego ryżu na obiad 😬 i pomyśleć, że do wczoraj nie mogłam funkcjonować bez jedzenia. Ale to przez chorobę, mam nadzieję.
 
reklama
Dobra, a niech teraz się przyznają wszystkie, które mąż złapał za cycka, bo zapomniał, że Was bolą.

Mnie aż w doopie zaszczypało, jak mnie złapał.
Przypomniałam sobie czasy nastoletnie i te momenty, kiedy na w-fie albo na zajęciach z piłki nożnej przyjmowałam piłkę na klatę, bo zapomniałam, że cycki mi rosną i strasznie bolą xD.
U mnie jakiś tydzień temu przestały aż tak bardzo boleć, ale wcześniej to miał zakaz ich dotykania! 😂 Na całe szczęście powstrzymywał się, a jak rączka tam wędrowała to w porę reagowałam! 😁
W ogóle naszła mnie teraz taka ochota na lody magnum double raspberry. Chyba jak mąż będzie szedł z psiakiem na spacer wybiorę się z nimi do żabki w poszukiwaniu! 🤤🙈
 
Dobra, a niech teraz się przyznają wszystkie, które mąż złapał za cycka, bo zapomniał, że Was bolą.

Mnie aż w doopie zaszczypało, jak mnie złapał.
Przypomniałam sobie czasy nastoletnie i te momenty, kiedy na w-fie albo na zajęciach z piłki nożnej przyjmowałam piłkę na klatę, bo zapomniałam, że cycki mi rosną i strasznie bolą xD.
A bo to raz . Mojemu to codziennie brak przypominać bo ma sklerozę . On najpierw zrobi a potem pomyśli niestety hah 🙈😂
 
Dziewczyny, jestem! Dopiero wróciłam z kliniki. Dziękuję za wszystkie Wasze dobre myśli, a czuje, ze poszło ich do wszechświata mnóstwo, bo oto mamy 6,8mm człowieka i bijące serce! 🥹 plamieniami mam sie nie przejmować bo nie są mocne (dobre sobie, sami niech sie nie przejmują). Jesteście absolutnie kochane, bez Was bym oszalała ♥️♥️♥️
Zobacz załącznik 1511058
Cudowne wieści! Piekny mały człowiek ❤️ rośnijcie zdrowo 🥰

Dokładnie!
Widzę, że macie podobną historię za sobą, jak i my.
No dokładnie, u nas to był 30 cykl starań, poronienie na koncie.
Nie da się spokojnie przeżyć pierwszego trymestru, czekając na dziecko tyle czasu.
Ten strach będzie nam obojgu towarzyszył, choć próbujemy go tłumić.

Właśnie tak mi się wydaje, że po prostu i zwyczajnie macie tak zapełniony czas obowiązkami, że nie macie czasu na rozmyślania.
I w sumie zazdroszczę trochę tego.
Z tego powodu chodzę jeszcze do pracy, bo przynajmniej tam, mimo że odsunięta jestem od swoich normalnych obowiązków i są nudy, to czas mi nie upływa na rozmyślaniu, jak długo ten pierwszy trymestr trwa😝.


Ogółem to dzisiaj mam apogeum braku apetytu, jak tylko pomyślę o czymś innym do jedzenia, jak owoce albo jogurt z owocami, to robi mi się pianka w ustach. Nie umiem tego wytłumaczyć, to nie są mdłości, tylko awersja do wszelkiego jedzenia.
Mam chęć jedynie na dietę owocową, nic mi nie smakuje😏.
Ja mam od kilku dni tez brak apetytu, nic mi nie smakuje, na nic nie mam ochoty. Chleb z dżemem tak najbardziej ale w sumie mogłabym nic nie jeść
 
A Ty nie słyszałaś, że kobiet w ciąży nie wolno stresować? 🙈 Przecież my tu od zmysłów odchodziłyśmy. Masz wybaczone, bo wróciłaś z dobrymi wiadomościami! 😅 Rośnijcie zdrowo ❤️
Ja sama myślałam, ze jajo zniosę bo wizyta nam się opóźniła o prawie 40min jak nigdy! 🙈 i wszystko później się poprzesuwało przez to, sam dojazd zajmuje nam tam ponad godzinę 😬
 
@Poziomka6 kochana w tym całym stresie jak lekarz zaczął mi tłumaczyć jak to ma wyglądać nawet nie zapytałam. Ale 3 tyg temu pęcherzyk miał 8.5mm i lekarz powiedział że tylko nieznacznie się powiększył i stanął na 6 tyg. Więc od około 2 tyg nie rośnie. I zapytał mnie jeszcze jakiej płci mam dzieci ( mam 2 córki) u mnie wyglądalo tak: ciąża książkowa , poronienie w 6 tyg, ciąża książkowa i teraz puste jajo. I powiedział że być może jest tak że nie mogę utrzymać ciąży płci męskiej ale do tego potrzebne były by badania.
Dobra nie smęce kochane, trzymajcie się cieplutko ❤️❤️❤️❤️❤️
 
@Poziomka6, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i lepszej formy💪🏻.
Ja mam od kilku dni tez brak apetytu, nic mi nie smakuje, na nic nie mam ochoty. Chleb z dżemem tak najbardziej ale w sumie mogłabym nic nie jeść
Ach, ja ogólnie mogłabym teraz jeść na słodko.
Jutro mam obiecane buchty z owocami.
Jeszcze chodzi za mną naleśnik z serem i musem truskawkowym.
Generalnie, kto mnie zna, ten wie, że obiady na słodko u mnie nie istniały, a teraz normalnie bym mogła cały czas, a w międzyczasie owoce.
 
Hejka u mnie udało się umówić USG na czwartek, będę 6+6, więc oby serduszkową. Ale hitem jest że żeby ktoś chciał Cię umówić do lekarza w USA najpierw musisz przyjść i pielęgniarka robi Ci taki zwykły test siusiany 😅 Ale wszystko musi być oficjalnie przy niej robione, byłam mocno zdezorientowana co się dzieje…
 
reklama
@Poziomka6, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i lepszej formy💪🏻.

Ach, ja ogólnie mogłabym teraz jeść na słodko.
Jutro mam obiecane buchty z owocami.
Jeszcze chodzi za mną naleśnik z serem i musem truskawkowym.
Generalnie, kto mnie zna, ten wie, że obiady na słodko u mnie nie istniały, a teraz normalnie bym mogła cały czas, a w międzyczasie owoce.
Ja robię jutro kluski leniwe ze smietana i z cukrem 😋 ale naleśnika tez bym zjadła 😅
 
Do góry