reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Ja dzisiaj miałam ogromną nadzieje na zobaczenie mojego maleństwa, jednak nie spodziewałam się że tutaj wizyta prenatalna u lekarza ginekologa= pomacanie po brzuchu i zrobienie badań krwi 😵 Na usg jedynie dostałam skierowanie, bo w tej przychodni która zajmuje się praktycznie tylko i wyłącznie ciężarnymi nie mają sprzętu do USG 😂 Nawet nie przyszło mi do głowy żeby o to zapytać przed umówieniem wizyty prenatalnej, bo myślałam, że to oczywiste a widocznie nie😵 Tak więc USG dopiero w środę i z tym usg do ginekologa żeby cokolwiek mi powiedział 😅 Nie mam siły już po dzisiejszym dniu serio….
 
Co do wyprawki to jak poznam płeć to i tak będę szaleć, nawet jak będzie dziewczynka 🤭 mam na uwadze, że to prawdopodobnie ostatnia ciąża, więc nie zamierzam się ograniczać. Chociaż no w granicach rozsądku 😅
U mnie druga i na pewno ostatnia więc dam się ponieść szaleństwu 🤣 a poza tym, od mojej pierwszej ciąży dużo się zmieniło, 7/8 lat temu nie było takiego wyboru jak teraz.
 
Kochane jeszcze odnośnie infekcji układu moczowego mój lekarz prowadzący również mówił żeby zakupić herbatki żurawinowe, sok żurawinowy, jeść żurawit i przez całą ciąże musze robić w miesiącu tygodniową kuracje probiotykiem. Żeby szczepy bakterii były ok. Pamiętajcie higiena ważna. Ale żeby też nie przesadzać z myciem. U mnie niestety zbyt długo nie była leczona infekcja i doprowadziła do śmierci mojego Stasia. Teraz badam sobie często mocz żeby mieć pewność że nic się nie pałęta. Ja objawów nie miałam zadnych..tylko wynik moczu wskazywal
...a lekarz miał to w d......

Mam nadzieję że teraz będzie dobrze. I na moje 30ste urodziny będę miała wspaniały prezent.

Dobranoc kochane. Pamiętajcie bądźmy dla siebie wsparciem. Jesteśmy tu po to by się wspierać!
 
Czy znów miałam proroczy sen?😅
Drugi raz mi sie śniło, że będzie syn 😁
Test pozytywny też wyśniłam - obudziłam się wcześnie, a śniły mi się dwie kreski wtedy. Poleciałam do kibelka, był cień cienia, ledwo widoczny. Byłam 10 dni po owulacji. Poleciałam na betę i się potwierdziło. 🥰
 
Czy znów miałam proroczy sen?😅
Drugi raz mi sie śniło, że będzie syn 😁
Test pozytywny też wyśniłam - obudziłam się wcześnie, a śniły mi się dwie kreski wtedy. Poleciałam do kibelka, był cień cienia, ledwo widoczny. Byłam 10 dni po owulacji. Poleciałam na betę i się potwierdziło. 🥰
Sprawdź z ciekawości w kalendarzu chińskim 😂
 
reklama
Do góry