reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Dobra, jestem po.
I szczerze powiedziawszy- zgłupiałam😵‍💫.
Nie mam przejmować się CMV tak bardzo, ale toxo mam bardziej zgłębić, tzn. wykonać awidność IgG na toxo, bo mam spory wynik IgG.

Oczywiście jutro i tak jadę do labo przy oddziale zakaźnym, ale dodatkowo do IgM i IgG CMV dokładam tę awidność toxo.

Poza tym u bombelka dobrze, serduszko bije 168 uderzeń/min.
 

Załączniki

  • E6C4DF42-0274-47A5-9932-75DDDD2F7508.jpeg
    E6C4DF42-0274-47A5-9932-75DDDD2F7508.jpeg
    695 KB · Wyświetleń: 126
reklama
Jestem dziewczyny! Maleństwo żyje i ma się dobrze, ma aktualnie 1,45cm. 🥰 Serduszko bije już prawidłowo. Krwiak się jeszcze do końca nie wchłonął ale już jest mniejszy. Mi za to doszły leki na nadciśnienie bo do tej pory nie brałam (od kilku lat) a dziś moje ciśnienie wynosiło 160/100 i tętno 120 co jest u mnie dobrym wynikiem ale niekoniecznie bezpiecznym w ciąży... Także póki co dalej jakoś ciągniemy. 😊
Kolejna wizyta 20.04.
Co za dobre wiadomości. Dzidzia jest silna , poradzi sobie . A ciśnienie się unormuje. Suuuuper 🥰
 
Dobra, jestem po.
I szczerze powiedziawszy- zgłupiałam😵‍💫.
Nie mam przejmować się CMV tak bardzo, ale toxo mam bardziej zgłębić, tzn. wykonać awidność IgG na toxo, bo mam spory wynik IgG.

Oczywiście jutro i tak jadę do labo przy oddziale zakaźnym, ale dodatkowo do IgM i IgG CMV dokładam tę awidność toxo.

Poza tym u bombelka dobrze, serduszko bije 168 uderzeń/min.
jeju jakie już piękne są te zdjęcia 😍 cudo
 
Jestem dziewczyny! Maleństwo żyje i ma się dobrze, ma aktualnie 1,45cm. 🥰 Serduszko bije już prawidłowo. Krwiak się jeszcze do końca nie wchłonął ale już jest mniejszy. Mi za to doszły leki na nadciśnienie bo do tej pory nie brałam (od kilku lat) a dziś moje ciśnienie wynosiło 160/100 i tętno 120 co jest u mnie dobrym wynikiem ale niekoniecznie bezpiecznym w ciąży... Także póki co dalej jakoś ciągniemy. 😊
Kolejna wizyta 20.04.
Bardzo się cieszę ! ❤️ oby teraz już do przodu ❤️
 
uważam że jak najbardziej warto. Ja się przejmowałam, że jak mam odżywiać się zdrowo, skoro nie mogę patrzeć na większość jedzenia. :) także daj znać co Ci przepisze.

No i przede wszystkim dziwne ze pare postów pisałaś jak zinterpretować wynik i co to znaczy ze wyszły Ci igg dodatnie i igm ujemne, a potem wklejasz coś z neta i piszesz o innych ze są „znawczyniami” w cudzysłowie. Jakieś to takie niemile.
Niemiłe?? No jak napisałaś to rozumiem o co chodzi ale tam była data wpisana wsteczna dla mnie było jasne że nie dotyczy tego forum. Tylko to było skomentowane coś co pisały sobie dziewczyny w tamtym wątku. Nawet nie przesledzilam całego atku tylko zainteresowało mnie to info od lekarza. Napisałam że to skopiowane. Nie dotyczyło info stąd. Chciałam dobrze. Jak ja to przeczytałam to trochę mi ulżyło że te parametry mogą oznaczać wiele sytyacji.

Pomyslam że może kogoś też podniesie na duchu. Dziewczyny w szczególności @Lady in blue to nie było o Was. Nawet nie pomyslam że ktoś tak to odczyta.
 
reklama
Do góry