reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Tylko da nam to gwarancje ze nie będziemy "podglądane " przez ciekawskich ? Z tego co pamietam z grupy zamkniętej również można dopisywać i wypisywać osoby tylko trzeba z każda taką pierdołą pisać do aniaslu - nie wydaje mi się to jakimś większym problemem 😉

Oczywiście decyzja należy do całej grupy 😊
Ja tak tylko myśle na głos 😉
Tak, da. I właśnie nie będziemy zawracać głowy aniaslu ;)
 
reklama
suuuper! O której godzinie?
Dopiero o 18, chyba zemdleje jutro w gabinecie, niech nie zaczyna lekarz od zbadania ciśnienia 😂

Tylko da nam to gwarancje ze nie będziemy "podglądane " przez ciekawskich ? Z tego co pamietam z grupy zamkniętej również można dopisywać i wypisywać osoby tylko trzeba z każda taką pierdołą pisać do aniaslu - nie wydaje mi się to jakimś większym problemem 😉

Oczywiście decyzja należy do całej grupy 😊
Ja tak tylko myśle na głos 😉
Kiedyś było chyba tak, ze takie grupy zamknięte utworzone przez użytkowników a nie aniaslu mógł podejrzeć każdy moderator , nie wiem czy dalej tak jest
 
Hejka dziewczyny widzę ze była rozmowa o badaniach PAPPA przyszły do mnie wyniki od lekarza i zauważyłam ze tez miałam chyba to badane a nawet nie wiedziałam,nie wiem czy nie za szybko miałam to zrobione bo jestem w 9 tyg no i jak zaczęłam czytać na Google o tych wynikach to siedzi mi to w głowie i się zmartwiłam bo nie wiem czy te moje dobrze wyglądają z tego co rozumiem to nie zbyt ☹️ jak któraś się zna to może zerknąć ? Z góry dziękuje 🥺
 

Załączniki

  • IMG_0698.jpeg
    IMG_0698.jpeg
    97,3 KB · Wyświetleń: 103
Zamknięta to chyba nikt z poza nie będzie mógł czytać ;) ja myślę że mozemy jeszcze chwilę poczekać
 
Dopiero o 18, chyba zemdleje jutro w gabinecie, niech nie zaczyna lekarz od zbadania ciśnienia 😂


Kiedyś było chyba tak, ze takie grupy zamknięte utworzone przez użytkowników a nie aniaslu mógł podejrzeć każdy moderator , nie wiem czy dalej tak jest
nie może obejrzeć każdy moderator😉
Moze to zrobić admin jak ma powód, ale raczej tego nie robią.
A adminów jest tylko kilku i tak samo mają wgląd w każdą prywatną grupę jak i wątek założony przez aniaslu.
Gdzieś na początku pisałam Wam jak na sierpniówkach ogarnelysmy temat i smiga to super. Same dodajemy, usuwamy i widzimy wszystkie aktywności użytkowników
 
Jeśli o mnie chodzi, to ja bym swobodniej się czuła w grupie zamkniętej. I z utęsknieniem na nią w sumie czekam.
Skoro i tak można dodawać lub usuwać członków, to chyba żaden problem.

W sumie to i tak będziemy pewnie czekać kilka dni, aż Aniaslu utworzy nam grupę.
Zgadzam się, powoli wchodzimy w okres badań prenatalnych czyli - według mnie - już w troszkę „intymniejszy” okres ciąży, dlatego czekam na grupę zamkniętą ☺️

Sama nie udzielam się ostatnio zbyt wiele, ponieważ brakuje mi już tej prywatności i moze niektóre dziewczyny również tak mają, ponieważ w ostatnim czasie dużo mniej osób się udziela 🤷🏼‍♀️🤔
 
reklama
Czytacie mi w myślach, serio. Dziś po południu o tym myślałam, ale stwierdziłam, że nie będę Wam tyłków zawracać przed świętami i w kolejnym tygodniu się to załatwi.
Ale skoro głosy są takie, że robić to zróbmy i miejmy to z głowy 😊

Jeśli o mnie chodzi to myślę, że przez Anię byłoby spoko to zrobić. To nie jest problem wysłać jej wiadomość z prośbą o usunięcie. Nie wiem dlaczego, mam jakieś większe przekonanie do tej wersji. Niech się jeszcze reszta wypowie.

Jakby było to przez Anię to potrzebne są chyba dwie osoby do moderacji. Jedną mogę być ja jeśli Wam to pasuje i potrzeba drugiej. Myślę, że niech to będzie osoba, która się tu często udziela, która jest już dobrze znana. Która na ochotnika? 🤭

A regulamin to najbardziej chodzi pewnie o udzielanie się? Dogadajmy to na zamkniętym już.

Póki co proponuję na wątek zamknięty wpisać wszystkie dziewczyny, które się do tej pory zapisały i np na koniec miesiąca zrobić weryfikację kto tam z nami jest faktycznie, a kto jest tylko zapisany i cicho sza.
 
Do góry