reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Ale wydaje mi się, że grupa nie jest zamknięta bo ja widzę Waszych członków.
Jak się pododajecie zmień na ukrytą 😘
Tak, tak. Wiem, jak wszystkie dołączymy to zamknę tą grupę 😉
Jak klikam dyskusja to nic tam nie ma, właśnie w tym problem 🙈
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-04-07-14-49-34-109_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-04-07-14-49-34-109_com.android.chrome.jpg
    154,2 KB · Wyświetleń: 64
Tak, tak. Wiem, jak wszystkie dołączymy to zamknę tą grupę 😉
Jak klikam dyskusja to nic tam nie ma, właśnie w tym problem 🙈

A zmień motyw z ciemnego na jasne? (wiem, że brzmi głupio, ale część rzeczy nie ma na ciemnym 😂)
U nas jest tak
 

Załączniki

  • 257b0309-2e05-4792-90fb-7c0338a99eb7.jpeg
    257b0309-2e05-4792-90fb-7c0338a99eb7.jpeg
    34,6 KB · Wyświetleń: 62
Ja bardzo bym chciała więcej się udzielać ale przez 7h różnicy zawsze jak wstaję rano to mam koło 10 stron do nadrobienia 😂 I niektóre tematy już zdążacie przerobić beze mnie przez ten czas 🤷🏼‍♀️ Ja oczywiście jestem za zamkniętą grupą, ale nigdy na forum żadnym się nie udzielałam więc nie wiem do końca jak to działa i jakie są różnice. A i profilowe zaraz postaram się ogarnąć 👌🏼
 
Na jasnym tez nie ma 🤷‍♀️

Hmmm dziwne, a na kompie?
Generalnie opcja grup zamkniętych (a taka macie) od dawna nie działa albo wcale albo źle. Spróbujcie zmienić na publiczna pododawać się i później na ukrytą.
Na ukrytej i publicznej u nas działko bez zarzutu
 
reklama
Do góry