reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

No to powinnam być usunienta takze z tablicy ciążowej... Jeśli mnie nie chcą na grupie zamkniętej... Ja też mam swoje problemy z dzieckiem z cukrzyca i nie mam głowy wisieć na grupie cały czas... Po pierwsze dziecko z cukrzyca później reszta...
tak szczerze powiedziawszy... to każda z nas ma jakieś problemy. A dzięki tej grupie, wzajemnie się wspieramy i szukamy rozwiązań.
Jest to grupa zamknięta bo jest tam już naprawdę dużo prywaty.
 
reklama
No to powinnam być usunienta takze z tablicy ciążowej... Jeśli mnie nie chcą na grupie zamkniętej... Ja też mam swoje problemy z dzieckiem z cukrzyca i nie mam głowy wisieć na grupie cały czas... Po pierwsze dziecko z cukrzyca później reszta...
Rozumiemy to i tak, jak w poprzedniej odpowiedzi Owulacji na liście prywatnej Cię nie ma.

To jest grupa otwarta i wielu dziewczyn z pierwszej strony nie ma na wątku prywatnym.
Tutaj możesz odzywać się w takiej częstotliwości, jak pozwala Ci czas.

Jak widać zaglądamy też tutaj☺️.
 
Przechodziłam z jednego watku na drugi, tam byłam normalnie że wszystkimi. Z linku przechodziłam który został mi udostepniony na stronę prywatną. Można sobie zobaczyć wpisy o zębach 8 które mnie bolały w 12 tyg.o xlanderze na grupie ( o wózkach) dużo tematów pytałam i odpowiadałam. No nie ważne... Żeby chociaż maila z powiadomieniem dostać o usunięciu .Przykre że kobiety kobieta takie rzeczy robią....
 
Przechodziłam z jednego watku na drugi, tam byłam normalnie że wszystkimi. Z linku przechodziłam który został mi udostepniony na stronę prywatną. Można sobie zobaczyć wpisy o zębach 8 które mnie bolały w 12 tyg.o xlanderze na grupie ( o wózkach) dużo tematów pytałam i odpowiadałam. No nie ważne... Żeby chociaż maila z powiadomieniem dostać o usunięciu .Przykre że kobiety kobieta takie rzeczy robią....

Przykro mi, że poczułaś się urażona, ale myśle że nic nie wynikło z niczyjej złośliwości. Zasady zamkniętej grupy były jasno opisane, że jest to grupa dla osób które mają czas często się udzielać. I z tego co pamiętam określone było nawet dokładnie że chociaż jeden post na 2 tyg. A jak sama mówisz, nie było Cię już 2 miesiące…
 
Hejka moje drogie, wczoraj miałam wizytę, ale wyniki mam słabe hgb 9,1 😭 dziś idę do szpitala na dożylne podawanie żelaza, trochę się boję, pięć dni podawania żelaza........ Czyli do poniedziałku....... Myślę że załatwiłam się polprazolem bo właśnie wyczytałam w ulotce że powoduje zmniejszenie przyswajania B12 żelaza i wypłukuje magnez, super ale lekarz mi go przepisał więc nie wnikałam w ulotkę, a skurcze łydek lekkie zaczęły mnie łapać od jakiś dwóch tygodni.....na USG połówkowe mam iść za dwa tygodnie, lekarz wczoraj tylko tak zetknął i mówi że z dzieckiem jest ok,
 
Może któraś z was miała te wlewy albo o nich co nieco słyszała? Nie chce czytać internetu bo się naczytam różności, napewno są jakieś skutki uboczne
 
Przechodziłam z jednego watku na drugi, tam byłam normalnie że wszystkimi. Z linku przechodziłam który został mi udostepniony na stronę prywatną. Można sobie zobaczyć wpisy o zębach 8 które mnie bolały w 12 tyg.o xlanderze na grupie ( o wózkach) dużo tematów pytałam i odpowiadałam. No nie ważne... Żeby chociaż maila z powiadomieniem dostać o usunięciu .Przykre że kobiety kobieta takie rzeczy robią....
Nie no...rozumiem wsyztsko, ale nie odzywasz się dwa miesiące (nawet nie uprzedzasz o tym, że cię nie będzie) i masz pretensje o usunięcie z wątku gdzie zaczęłyśmy się dzielić naprawdę prywatnymi rzeczami? Zasady wątku prywatnego były powtarzane kilka razy by nie było niedomówień. Skoro ktoś się nie udziela to dlaczego ma na tym wątku być? Każda z nas ma problemy ale jak kogoś nie ma kilka dni czy potrzebuje przerwy to wystarczy to napisać.
 
Może któraś z was miała te wlewy albo o nich co nieco słyszała? Nie chce czytać internetu bo się naczytam różności, napewno są jakieś skutki uboczne
Przykro mi. Aż tak jest źle? Pewnie jesteś bardzo słaba. Ja kiedyś miałam hgb 8,9 ale przed ciążą leczyłam anemię. Zaczęło się trzy lata temu brałam żelazo doustnie i raz było lepiej raz gorzej. W zeszłym roku brałam też b12 bo miałam niedobór i kwas foliowy i muszę powiedzieć ze skończyłam brać pod koniec ubiegłego roku i wyniki są Ok. U mnie też podejrzenie padło na jelita i żołądek. Po gastro i kolonoskopii mam stwierdzony stan zapalny żołądka i nadżerki na jelitach. Podejrzewam że u mnie to też wszystko na podłożu nerwowym- 4 lata temu śmierć syna po wypadku i ogólnie problemy mam z całym układem trawiennym . Tak naprawdę pierwszy raz słyszę o takich zastrzykach. Z tego co pamietam moja znajoma x pracy miała jeszcze niższą hgb coś piwyżej 8 do końca ciąży i brała żelazo doustnie. U niej typowo problem był tylko w ciąży
 
Nie no...rozumiem wsyztsko, ale nie odzywasz się dwa miesiące (nawet nie uprzedzasz o tym, że cię nie będzie) i masz pretensje o usunięcie z wątku gdzie zaczęłyśmy się dzielić naprawdę prywatnymi rzeczami? Zasady wątku prywatnego były powtarzane kilka razy by nie było niedomówień. Skoro ktoś się nie udziela to dlaczego ma na tym wątku być? Każda z nas ma problemy ale jak kogoś nie ma kilka dni czy potrzebuje przerwy to wystarczy to napisać.
dokładnie, były takie sytuacje, że któraś pisała tam, że znika np na tydzień czy coś. ja też tak napisałam, bo miałam problemy prywatne. i wszystkie dziewczyny zrozumiały, bo była informacja dana. i nie chciałabym, żeby osoba, która napisze 5 wiadomości na 2 miesiące wiedziała jak wyglądam, jak mam na nazwisko itd. a takie rzeczy już się tam pojawiają.
 
reklama
Przechodziłam z jednego watku na drugi, tam byłam normalnie że wszystkimi. Z linku przechodziłam który został mi udostepniony na stronę prywatną. Można sobie zobaczyć wpisy o zębach 8 które mnie bolały w 12 tyg.o xlanderze na grupie ( o wózkach) dużo tematów pytałam i odpowiadałam. No nie ważne... Żeby chociaż maila z powiadomieniem dostać o usunięciu .Przykre że kobiety kobieta takie rzeczy robią....
Ej, bez przesady. Ja jestem pierwszą osobą która odpisała na post @Poziomka6 na tym forum, i szczerze mówiąc to gdyby nie ten motylek w aviatarze to bym Cię nie pamietała. I generalnie Cię nie pamietam.

Nie bierz tego personalnie - nie tylko Ty zostałaś usunięta z forum zamkniętego. Zasadą tam jest, ze trzeba być naprawdę aktywnym a to zabiera sporo czasu. A sama mówisz, ze nie masz go zbyt wiele.

Myśle, ze możesz skończyć z pretensjami i zlą aurą i normalnie uczestniczyć w tym watku(na którym właśnie piszemy), gdzie dostęp maja wszystkie dziewczyny i tez można z kimś pogadać :)

A tekst ze kobieta kobiecie 😂🤪 BEZ PRZESADY! ☺️ Przecież nikt Ci nie zrobił żadnej krzywdy.
 
Do góry