reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Ja to wiem że miałam się wyłączyć z forum ale nie mam z kim porozmawiać o ciąży bo nikomu nie powiedziałam. Bardzo męczy mnie ukrywanie tego stanu ale wolę tak niż później znosić te pełne współczucia miny. Ja dzisiaj idę na wizytę zobaczę co tam się dzieje. Najgorzej że objawy mam wszystkie straszne mdłości, problemy ze snem, ból piersi itd a raczej nic z tego nie będzie i tak cierpię nie wiadomo po co. Nie wiem ile to będzie jeszcze trwać, mam nadzieję że jakoś nowy dzis zobaczą ze zarodek w ogóle się nie rozwija to coś zaproponują a nie będę czekać aż akcja serca ustanie
Daj koniecznie znać jak będziesz po wizycie.
 
Hejoo, ja już po wizycie .. widziałam ślicznie ruszającego się małego człowieczka .. i pani tak patrzy i mówi: „tutaj mamy główkę, brzuszek, rączki, nóżki… a między nóżkami coś mamy „ a ja takie.. eeee, że siusiak, czy to za wcześnie, żeby stwierdzić? A ona takie „ noo, tak mi to wygląda”
Jedynie co, to niestety maleństwo przemieściło się bliżej blizny po cc :/ co jest podobno niebezpieczne i grozi
wcześniejszym porodem .. dostałam tabletki na podtrzymanie i kategoryczny zakaz podnoszenia córki :(

Ps. Długopisem zaznaczony potencjalny siusiak 😁😁
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 105
Hejoo, ja już po wizycie .. widziałam ślicznie ruszającego się małego człowieczka .. i pani tak patrzy i mówi: „tutaj mamy główkę, brzuszek, rączki, nóżki… a między nóżkami coś mamy „ a ja takie.. eeee, że siusiak, czy to za wcześnie, żeby stwierdzić? A ona takie „ noo, tak mi to wygląda”
Jedynie co, to niestety maleństwo przemieściło się bliżej blizny po cc :/ co jest podobno niebezpieczne i grozi
wcześniejszym porodem .. dostałam tabletki na podtrzymanie i kategoryczny zakaz podnoszenia córki :(

Ps. Długopisem zaznaczony potencjalny siusiak 😁😁
Ciekawe czy sie potwierdzi 😉 na tak wczesnym etapie nie nastawiała bym sie niestety jednak. Mi w 12tyg na połówkowym też lekarz pokazywał siusiaka ,a za 4 tyg już go nie było 😅

Ugotowałam sobie garnek zupy tajskiej z krewetkami i tak podjadam aż mam odruch wymiotny boze nawet sie najesc nie mozna pod kokarde bo strach że sie odda 🤣
 
A tak w ogole słyszalyscie o metodzie okreslania plci wg Ramziego? Chodzi o położenie łożyska wzgledem zarodka , tylko trzeba zwrocic czy usg jest przez brzuch czy dopochwowo. Ciekawy temat, mi wychodzi chłopak ,niby piszą że jeśli metoda prawidłowo użyta tzn. Odczytane usg to skuteczna aż w 95%
 

Załączniki

  • Screenshot_20240326_203233_TikTok.jpg
    Screenshot_20240326_203233_TikTok.jpg
    287,7 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Do góry