reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia. Jestem po wizycie, nie ma już akcji serca zarodek się zatrzymał na około 6+0 mam się zgłosić do szpitala. Powodzenia, zdrowych listopadowych dzieciaczków
Wiem co przeżywasz, oby więcej Cię to nie spotkało. Jak będziesz chciała pogadać to pisz ❤️ Mam nadzieję, że dobrze się Tobą zaopiekują.
 
reklama
A tak w ogole słyszalyscie o metodzie okreslania plci wg Ramziego? Chodzi o położenie łożyska wzgledem zarodka , tylko trzeba zwrocic czy usg jest przez brzuch czy dopochwowo. Ciekawy temat, mi wychodzi chłopak ,niby piszą że jeśli metoda prawidłowo użyta tzn. Odczytane usg to skuteczna aż w 95%
Nie słyszałam o tym, ciekawe. Mi na pierwszych prenatalnych określił lekarz po ułożeniu jakiegoś wyrostka, czy coś 🙃 Trafił, w sumie zawsze mają 50/50.
 
Któraś z Was pytała tutaj ostatnio o bakterie w moczu, więc tak piszę w ramach aktualizacji. Zrobiłam dzisiaj powtórne badanie (po 1,5 tygodnia) i bakterie są nieliczne. Więc jeszcze chwila i uda się je w pełni wytępić 😉 Patent 3l wody i herbata żurawinowa zadziałał 😊

Ja dziś też odebrałam wyniki i mam niestety bakterie d liczne. Skorzystam z waszych rad i Zakupiłam już herbatę żurawinowa zobaczymy. Wizyta dopiero 16.04 🥴
 
Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia. Jestem po wizycie, nie ma już akcji serca zarodek się zatrzymał na około 6+0 mam się zgłosić do szpitala. Powodzenia, zdrowych listopadowych dzieciaczków
Tak mi przykro, też to przechodziłam w styczniu. Mam nadzieję, że masz dużo miłości i przyjaciół wokół siebie. Mi to bardzo pomogło w tamtym czasie.
 
Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia. Jestem po wizycie, nie ma już akcji serca zarodek się zatrzymał na około 6+0 mam się zgłosić do szpitala. Powodzenia, zdrowych listopadowych dzieciaczków
Strasznie mi przykro😥 wierzyłam, że jeszcze się ułoży. Mam nadzieję, że niebawem spełni się Twoje marzenie i będziesz miała zdrowe dzieciątko. 🥰
 
Ja mam tak samo. Też zamówiłam ten zestaw
Jednak próbuj mleko z czosnkiem i masłem jak.mozesz, i herbatę z miodem i cytryna.
Dziękuję za odpowiedź jestem po wizycie u lekarza . Przepisał jakieś naturalne ziołowe leki mam zapalenie zatok… i od poniedziałku oficjalnie na l4 wizyta u gina 22 kwietnia i zobaczymy co wyjdzie 🤷🏻‍♀️
 
Dziękuję za odpowiedź jestem po wizycie u lekarza . Przepisał jakieś naturalne ziołowe leki mam zapalenie zatok… i od poniedziałku oficjalnie na l4 wizyta u gina 22 kwietnia i zobaczymy co wyjdzie 🤷🏻‍♀️
Ja też juz na zwolnieniu. Lekarz nawet nie pytał, czy chce zwolnienie, tylko odrazu poinformował, że poszło do firmy🤣
 
reklama
Do góry