reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Cześć, u mnie mdłości cały czas, raz większe raz mniejsze, a wczoraj mnie wymęczyły okrutnie - błee.
Dzisiaj mam taki urlop na spontanie, praca mnie ostatnio wykańczała, więc zostawiłam młodą z babcią i pojechałam sobie na zakupy. Zaliczyłam drzemkę w samochodzie na parkingu pod centrum handlowym (pierwsza drzemka w dzień, no normalnie nie ma kiedy) i połaziłam sama po sklepach🙂
Taki mikro resecik🙂
Też miałam dzisiaj taki ambitny plan, żeby pojechać na zakupy, chciałam kupić sobie jakieś większe biustonosze i spodnie bo w moich dżinsach już guziki zaczynają uciskać brzuch (chociaż wydaje mi się, że to póki co nie ciążowy🤣) ale miałam tak potworny ból głowy, że nie dałam rady. Przeleżałam cały dzień, jedynie szybki obiad zrobiłam i dopiero teraz ból trochę odpuścił.
 
Cześć dziewczyny!
Jak tam samopoczucia? Objawy jeszcze jakieś doskwierają, czy im bliżej końca 1 trymestru tym lepiej?
Ja mam wrażenie, że u mnie już została wzmożona senność. Brodawki bolą mnie coraz mniej, można powiedzieć, że aż wcale.
u mnie dalej mdłości, ale po tabletkach teraz już widzę różnice natomiast dalej je odczuwam. Piersi ogromne i dalej bola. Dalej tez jestem senna i taka zmęczona, bez sił. Mały problem wyprowadza mnie z równowagi i doprowadza mnie do płaczu. Poza tym pustka w głowie dalej zastąpiła mózg 😅u mnie 10+6 to może niedługo zacznie odpuszczać 🤞🏻
 
Samopoczucie średnio do mdłości doszły bóle głowy wczoraj cały dzień prawie przeleżałam tak męczyło , dziś niby lepiej ale przespała bym chyba cały dzień 😁🥹 reszta objawów to piersi bardzo tkliwe i częste wizyty w toalecie 🤭 prenatalne 29.04 znowu się trzęsę z nerwów 😬
ja tez prenatalne 29.04, jesteśmy w tym razem! ❤️
 
U mnie to totalna loteria co danego dnia wylosuję z ciążowej kuli 🤣
Od 7tc jedynie niezmiennie utrzymuje mi się dziwny smak w ustach więc ratuję się gumami po każdym posiłku inaczej chyba bym ciągle wymiotowała.
W mojej ciążowej kuli mam ból piersi, ciągnięcia w podbrzuszu z różnym nasileniem, częstomocz, senność, bezsenność, ból głowy, brak apetytu, nadmierny apetyt, wymioty, mdłości, ból pleców, wzdęcia, kamień w brzuchu, drażliwość, płaczliwość, głupwaka. Nie mam pojęcia jak to możliwe,ale każda noc to reset i rano następuje losowanie co dziś akurat będzie wyciągnięte z kuli 🤣 jeszcze nie rozgryzłam jak to działa więc przemykam sobie pomiędzy tragicznym samopoczuciem i brakiem siły żeby wstać z łóżka do rewelacyjnego i graniem w ganianego z dziećmi 🤷‍♀️
o matko to najlepsze podsumowanie ciążowych dolegliwości 😂
 
Ja zrobiłam te przeciwciała i do 9 dni czekania na wynik 😐


Ja mam prenatalne 2.05 bede wtedy 12+4 więc idealnie chyba.


Te mdłości to jest porażka. Mialam ogarnac chałupe ale szczerze nie da sie bo rzygać mi sie chce od świtu do zmierzchu. Popołudniem to już nie chce mi sie totalnie nic , ubrała bym sie w piżame i poszła spać. Nawet kolacji dzieciom nie chce mi sie zrobić i musze sie zmuszać do wszystkiego. Nie moge sie doczekać jak mi to gówniane samopoczucie przejdzie bo mnie to już irytuje okropnie że nie mam siły, nie pije alkoholu a codziennie mam kaca i to takiego jak bym mieszała wino,wódke,piwo i whisky 🤢
 
Ja zrobiłam te przeciwciała i do 9 dni czekania na wynik 😐


Ja mam prenatalne 2.05 bede wtedy 12+4 więc idealnie chyba.


Te mdłości to jest porażka. Mialam ogarnac chałupe ale szczerze nie da sie bo rzygać mi sie chce od świtu do zmierzchu. Popołudniem to już nie chce mi sie totalnie nic , ubrała bym sie w piżame i poszła spać. Nawet kolacji dzieciom nie chce mi sie zrobić i musze sie zmuszać do wszystkiego. Nie moge sie doczekać jak mi to gówniane samopoczucie przejdzie bo mnie to już irytuje okropnie że nie mam siły, nie pije alkoholu a codziennie mam kaca i to takiego jak bym mieszała wino,wódke,piwo i whisky 🤢
Ja podziwiam wszystkie mamy będące w ciąży - ja ze swoimi dolegliwościami będąc jeszcze bezdzietna mam wrażenie, że oszaleje, dobrze, że na męża mogę liczyć i odciążył mnie dosłownie ze wszystkim, więc nie wyobrażam sobie być w ciąży i mieć dzidzie. Nie dałabym rady. Chylę czoła! ❤️
 
Ja zrobiłam te przeciwciała i do 9 dni czekania na wynik 😐


Ja mam prenatalne 2.05 bede wtedy 12+4 więc idealnie chyba.


Te mdłości to jest porażka. Mialam ogarnac chałupe ale szczerze nie da sie bo rzygać mi sie chce od świtu do zmierzchu. Popołudniem to już nie chce mi sie totalnie nic , ubrała bym sie w piżame i poszła spać. Nawet kolacji dzieciom nie chce mi sie zrobić i musze sie zmuszać do wszystkiego. Nie moge sie doczekać jak mi to gówniane samopoczucie przejdzie bo mnie to już irytuje okropnie że nie mam siły, nie pije alkoholu a codziennie mam kaca i to takiego jak bym mieszała wino,wódke,piwo i whisky 🤢
ja tez mam największe wyrzuty, ze dzieci nie jestem w stanie tak ogarniać jak przed ciąża bo nie mam siły żeby się podnieść. Tez jestem zmęczona tym ciągłym kacem :(
 
reklama
Ja zrobiłam te przeciwciała i do 9 dni czekania na wynik 😐


Ja mam prenatalne 2.05 bede wtedy 12+4 więc idealnie chyba.


Te mdłości to jest porażka. Mialam ogarnac chałupe ale szczerze nie da sie bo rzygać mi sie chce od świtu do zmierzchu. Popołudniem to już nie chce mi sie totalnie nic , ubrała bym sie w piżame i poszła spać. Nawet kolacji dzieciom nie chce mi sie zrobić i musze sie zmuszać do wszystkiego. Nie moge sie doczekać jak mi to gówniane samopoczucie przejdzie bo mnie to już irytuje okropnie że nie mam siły, nie pije alkoholu a codziennie mam kaca i to takiego jak bym mieszała wino,wódke,piwo i whisky 🤢
przybijam piątkę 😵‍💫 🤢 ja też już nie daję rady z młodościami, nie ma reguły, ale wieczorem to już nie mam siły młodej ogarnąć, dobrze że mężu rozumie, bo byłoby kiepsko.. oby szybko minęło i było już tylko lepiej 🤞
 
Do góry