reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Gratulacje! Ja miałam dzisiaj prenatalne - bobo 6,7 cm i również termin na 1 listopada (6 dni wcześniej niż zakładał termin @ - co jest zbieżne z moimi przeczuciami 😊) i również raczej chłopiec 🤭

Bobo ma prawidłową przyziemność, 4 komory w serduszku i generalnie wszystkie parametry bdb 😊 kamień spadł mi z serca i nareszcie mogę się cieszyć ciąża 🤩
Ale extra! 😍 bardzo się cieszę, gratulacje również! ❤️
 
reklama
Gratuluje udanych wizyt 😍

Ja tez sie bardzo ciesze przyszedł detektor i bez problemu znalazłam malucha dziś 11+5 😊 troche wydało mi sie wysokie tętno bo sięgało aż do 170 momentami , ale mierzyłam w pośpiechu no i teoretycznie ponoć w tym tyg do 170 jest jeszcze ok, zmierze jak wroce z corka od lekarza jeszcze, ale bylo slychac jak bije 😍😍😍😍😍 szaleństwo bardzo sie ciesze
 
Gratuluje udanych wizyt 😍

Ja tez sie bardzo ciesze przyszedł detektor i bez problemu znalazłam malucha dziś 11+5 😊 troche wydało mi sie wysokie tętno bo sięgało aż do 170 momentami , ale mierzyłam w pośpiechu no i teoretycznie ponoć w tym tyg do 170 jest jeszcze ok, zmierze jak wroce z corka od lekarza jeszcze, ale bylo slychac jak bije 😍😍😍😍😍 szaleństwo bardzo sie ciesze
Super, że się udało, będzie trochę mniej stresu ☺️

Spojrzałam na te siatki co lekarze mają do prenatalnych i do 13 TC to 170 jest ok, więc nie ma się co martwić :)
 
Gratuluje udanych wizyt 😍

Ja tez sie bardzo ciesze przyszedł detektor i bez problemu znalazłam malucha dziś 11+5 😊 troche wydało mi sie wysokie tętno bo sięgało aż do 170 momentami , ale mierzyłam w pośpiechu no i teoretycznie ponoć w tym tyg do 170 jest jeszcze ok, zmierze jak wroce z corka od lekarza jeszcze, ale bylo slychac jak bije 😍😍😍😍😍 szaleństwo bardzo sie ciesze
Ja chyba z detektorem poczekam do tych prenatalnych do 10 maja jak będzie 13tc i wtedy jak będzie wszystko ok to sobie kupię, bo na razie kurde boję się, że więcej nerwów będę miała ze znalezieniem tętna niż to warte🤣
 
Ja chyba z detektorem poczekam do tych prenatalnych do 10 maja jak będzie 13tc i wtedy jak będzie wszystko ok to sobie kupię, bo na razie kurde boję się, że więcej nerwów będę miała ze znalezieniem tętna niż to warte🤣
Tez miałam dziś takie myśli ,że jak nie znajde to zejde na zawał , ale na prawde nie było to takie trudne jak myślałam 🥰

Ważne że bije ❤ miałam czarne myśli już i teraz mam nadzieje że jakoś ten rumień przetrwamy ❤
 
Tez miałam dziś takie myśli ,że jak nie znajde to zejde na zawał , ale na prawde nie było to takie trudne jak myślałam 🥰

Ważne że bije ❤ miałam czarne myśli już i teraz mam nadzieje że jakoś ten rumień przetrwamy ❤
A jak udało Ci się znaleźć tętno to długo udaje Ci się je utrzymać? Ja mam wrażenie, że u mnie to sekundy 🙈
 
reklama
Boże u mnie znowy coś, jak nie urok to sraczka...

Pojawiła mi się wysypka na przedramieniu taka grudkowa swedzi czasem a czasem nie.. jak taka pokrzywka..
jeszcze małe krostki mam na przyśrodkowej części kolan .. miała któraś w ciazy jakąś wysypkę?
 
Do góry