reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Hejka, u mnie 12+5 i zaczynam czuć już niepokój, ponieważ jutro badania i boje się, czy na pewno wszystko dobrze. Zdecydowanie już też mam więcej energii, ale od tygodnia budzę się koło 4 i często nie mogę usunąć do 7 🥺 pogoda piękna więc też działam sobie na ogrodzie ile mi starcza sił, a co do brzucha to wydaje mi się, że jest już większy chociaż mój wcześniej malutki nie był 😅
 
reklama
Hejka w ten piękny poniedziałek 😊 trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze prenatalne ❤️

Dziewczyny jak dziś mam 12+1 to to jest 2 trymestr czy to jest jeszcze 1?

Samopoczucie nieco lepiej ale wciaż mam odruchy wymiotne jak np za szybko sie rusze po jedzeniu, po wypiciu duzej ilosci picia na raz , przy myciu zębów lub jak jestem głodna 🙄 też już od paru dni nie śpie w dzień , mam wiecej siły do roboty, dziś ogarniam chałupe bo przez to wieczne zmęczenie to kurzy z 2 tyg nie scierałam 😅 ale też rozkładam robote na raty żeby sie nie przemęczyć.
Wczoraj na detektorze nie mogłam znaleźć bobasa , no z godzine go szukałam łapałam tylko swoje tętno . Nie wiem jak to możliwe że raz jej wyżej ,raz niżej, raz z lewej raz z prawej, aktualnie na środku. Dziś juz bez problemu znalazłam. Jutro mam wizyte na NFZ a w czwartek prenatalne. Także popodglądam bobasa też w tym tygodniu 😁
U mnie też 12+1🙂 to Jeszcze pierwszy trymestr. Drugi trymestr zaczyna się z początkiem 14go tygodnia.
 
Hejka w ten piękny poniedziałek 😊 trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze prenatalne ❤️

Dziewczyny jak dziś mam 12+1 to to jest 2 trymestr czy to jest jeszcze 1?

Samopoczucie nieco lepiej ale wciaż mam odruchy wymiotne jak np za szybko sie rusze po jedzeniu, po wypiciu duzej ilosci picia na raz , przy myciu zębów lub jak jestem głodna 🙄 też już od paru dni nie śpie w dzień , mam wiecej siły do roboty, dziś ogarniam chałupe bo przez to wieczne zmęczenie to kurzy z 2 tyg nie scierałam 😅 ale też rozkładam robote na raty żeby sie nie przemęczyć.
Wczoraj na detektorze nie mogłam znaleźć bobasa , no z godzine go szukałam łapałam tylko swoje tętno . Nie wiem jak to możliwe że raz jej wyżej ,raz niżej, raz z lewej raz z prawej, aktualnie na środku. Dziś juz bez problemu znalazłam. Jutro mam wizyte na NFZ a w czwartek prenatalne. Także popodglądam bobasa też w tym tygodniu 😁
Hej! W apce mi pokazuje, że od 13+0 zaczął mi się drugi trymestr :)

Ja też skusiłam się na ten detektor :D mam nadzieję, że nie popadnę w paranoję i nie będę sprawdzać kilkadziesiąt razy dziennie, bo niestety mam skłonność do natręctw.

W tym tygodniu informujemy w końcu rodziców :D nareszcie zrzucę z siebie to brzemię kłamstwa. Przygotowaliśmy takie fajne vouchery na bycie dziadkami :)

Trzymam dziewczyny kciuki za Wasze wizyty :)
 
U mnie brzuch widać szczególnie wieczorami albo po solidnym posiłku. Ale chyba w drugiej ciąży często widać szybciej, szczególnie, że ta skóra u mnie mimo wszystko była trochę rozciągnięta, mimo, że po ciąży szybko zrzuciłam i to z nawiązką to co doszło w ciąży.

Prenatalne w poniedziałek, też często mam myśli, czy wszystko ok.

Nie dziwię się niektórym tatusiom, że nie umieją sobie wyobrazić , że w nas rosną mali ludzie 😂 dla mnie przy braku dolegliwości ciążowych, dopóki nie czuje ruchów też to trochę abstrakcyjne 🙈😂
 
U mnie 13+1 i widzę tak ogromna poprawę w samopoczuciu 😀 weekend wyszłam na dwór i trochę pospacerowałam i byłam w sklepie 😅😅😅 tak wyjść z domu po prawie 2msc leżenia czuje się jak nowa na świecie 😀 ja mam już wystający brzuch taki jak w pierwszej ciąży w 5 msc a schudłam teraz 6 kg .. i to tak z dnia na dzień się pojawił, ale czuje ze to też jelita bo problemy gastryczne okropne. A już o spodniach nie ciążowych nie ma mowy. Teraz na szczęście ciepło to tylko sukienki ❤️ też chyba kupie ten detektor tylko jak wrócę z majówki 🙉
 
Hej! W apce mi pokazuje, że od 13+0 zaczął mi się drugi trymestr :)

Ja też skusiłam się na ten detektor :D mam nadzieję, że nie popadnę w paranoję i nie będę sprawdzać kilkadziesiąt razy dziennie, bo niestety mam skłonność do natręctw.

W tym tygodniu informujemy w końcu rodziców :D nareszcie zrzucę z siebie to brzemię kłamstwa. Przygotowaliśmy takie fajne vouchery na bycie dziadkami :)

Trzymam dziewczyny kciuki za Wasze wizyty :)
Ja też właśnie dziś zamówiłam i jutro odbiór, tylko żel dokupić. Niby miałam czekać do prenatalnych, ale mam jakiś wewnętrzny niepokój 😂🙈
Jak będzie wszystko ok to w weekend powiemy moim rodzicom, a co do swojej mamy mąż chce czekać do prenatalnych. Chociaż ja myślę, że moje kobietki to już dawno się domyślają, jednak kobieta, która była w ciąży rozpozna drugą takie mam odczucie 😇

U mnie też 12+1🙂 to Jeszcze pierwszy trymestr. Drugi trymestr zaczyna się z początkiem 14go tygodnia.
U mnie też aplikacja pokazuje, że od 14+0 już 2 trymestr, ale też nie ogarniam tego, np. Jestem w 11+3 a apka pokazuje 12 tydzień 😂🙈 apka to Preglife 😅
 
Już po prenatalnych , wszystko w porządku mamy zdrowego, dużego CHŁOPAKA 🩵🥰
Jeszcze czekam 10 dni na wyniki pappy 🤞🏼
 

Załączniki

  • 0a1764f3-46f8-4088-a96e-cb7628a5503b.jpeg
    0a1764f3-46f8-4088-a96e-cb7628a5503b.jpeg
    35,5 KB · Wyświetleń: 95
Ja też właśnie dziś zamówiłam i jutro odbiór, tylko żel dokupić. Niby miałam czekać do prenatalnych, ale mam jakiś wewnętrzny niepokój 😂🙈
Jak będzie wszystko ok to w weekend powiemy moim rodzicom, a co do swojej mamy mąż chce czekać do prenatalnych. Chociaż ja myślę, że moje kobietki to już dawno się domyślają, jednak kobieta, która była w ciąży rozpozna drugą takie mam odczucie 😇


U mnie też aplikacja pokazuje, że od 14+0 już 2 trymestr, ale też nie ogarniam tego, np. Jestem w 11+3 a apka pokazuje 12 tydzień 😂🙈 apka to Preglife 😅
Bo jesteś w 12 tygodniu, a za tobą skończone całe 11 tygodni i 3 dni tygodnia, który leci i one są potrzebne lekarzowi🙂
 
reklama
U mnie też aplikacja pokazuje, że od 14+0 już 2 trymestr, ale też nie ogarniam tego, np. Jestem w 11+3 a apka pokazuje 12 tydzień 😂🙈 apka to Preglife 😅
Dokładnie jak dziewczyny już pisały 11+3 to 12tydzien(trwa) dla lekarza ważny jest tydzień Ukończony. 2 trymestr od początku 14tygodnia czyli 13+1 to już drugi trymestr
 
Do góry