reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Hej wszystkim . Ja znowu raz na parę dni się pojawiam🤣 zmęczenie robi swoje ale dziś 1 dzien urlopu. Tydzień temu we wtorek miałam usg 1 trymestr i dzidzia miała prawie 6cm. Chciałam wiedzieć czy uda się zobaczyć płeć ale chyba vos tam między nóżkami bylo😂 21 mają się wyjaśni. Co tam u was??? Jakie plany na majówkę??
 
Moje😍
 

Załączniki

  • 20240426_075003.jpg
    20240426_075003.jpg
    872,2 KB · Wyświetleń: 121
My już po, wszystko super z USG ❤️ Termin niemal ten sam co z om. Partner pierwszy raz był na badaniu, był pod wrażeniem, że to tak widać, jak bije serce, rusza rączkami 🥰

Pani doktor mówi, że jakby miała obstawiać płeć teraz to chłopak, ale żeby się nie przywiązywać 😉
 

Załączniki

  • fabfaf0f-85fb-4174-b218-576f29713fb2.jpeg
    fabfaf0f-85fb-4174-b218-576f29713fb2.jpeg
    58 KB · Wyświetleń: 79
U mnie 13+1 i widzę tak ogromna poprawę w samopoczuciu 😀 weekend wyszłam na dwór i trochę pospacerowałam i byłam w sklepie 😅😅😅 tak wyjść z domu po prawie 2msc leżenia czuje się jak nowa na świecie 😀 ja mam już wystający brzuch taki jak w pierwszej ciąży w 5 msc a schudłam teraz 6 kg .. i to tak z dnia na dzień się pojawił, ale czuje ze to też jelita bo problemy gastryczne okropne. A już o spodniach nie ciążowych nie ma mowy. Teraz na szczęście ciepło to tylko sukienki ❤️ też chyba kupie ten detektor tylko jak wrócę z majówki 🙉
u mnie tez widać brzuch ale moja to ciąża w ogóle kolejna kolejna 😅 wiec jestem już na etapie robię test ciążowy i wyskakuje mi brzuch 😂 dajesz nadzieje ze niedługo będzie i mi lepiej u mnie 12+3 ale dolegliwości nie odpuszczają.
Już po prenatalnych , wszystko w porządku mamy zdrowego, dużego CHŁOPAKA 🩵🥰
Jeszcze czekam 10 dni na wyniki pappy 🤞🏼
cudownie!
 
My już po, wszystko super z USG ❤️ Termin niemal ten sam co z om. Partner pierwszy raz był na badaniu, był pod wrażeniem, że to tak widać, jak bije serce, rusza rączkami 🥰

Pani doktor mówi, że jakby miała obstawiać płeć teraz to chłopak, ale żeby się nie przywiązywać 😉
wygląda jak śpiący ludzik i takie ZzZzZ nad głową w dymku 😴😁💕
 
reklama
Do góry