reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Ja tak samo! Mam ochotę już ciuszki kupować 🤣

Ciuszki właśnie najczęściej przeglądam i nie zdziwię się jak w końcu coś dołożę do koszyka przy zamawianiu dla starszaków.🙈
Jak fajnie, że już płeć jest wiadoma😄
Ja dopiero pod koniec miesiąca się dowiem o ile dzidzia pokaże.

Macie już wybrane imiona?
 
Ciuszki właśnie najczęściej przeglądam i nie zdziwię się jak w końcu coś dołożę do koszyka przy zamawianiu dla starszaków.🙈
Jak fajnie, że już płeć jest wiadoma😄
Ja dopiero pod koniec miesiąca się dowiem o ile dzidzia pokaże.

Macie już wybrane imiona?
Ja powiem szczerze też chętnie coś bym kupiła, myślę, czy mężowi nie zrobić takiego miłego gestu i na dzień ojca nie kupić jakiś śpioszek, w końcu to będzie już u mnie 19 tydzień 😂 a tak to się boję czegokolwiek kupować, głowa ześwirowała przez poprzednie poronienie.
A imiona tak, wybraliśmy przy poprzedniej ciąży 😜
 
Hej wszystkim. Przeczytałam na szybko parę stron do tyłu. Współczuję strat, dużo ich tu oby więcej nie było. U mnie już 15 tydzień. Czekam na ruchy czasami mam wrażenie jak bu na dole brzucha coś się działo😅😅 wizytę mam 21. Maja. Pracujecie jeszcze?? Ja na jeszcze następnej już biorę zwolnienie ale miesiąc jeszcze dam radę choć dni są różne. Brzuch już widoczny chyba że luźne ciuchy to można bu się jeszcze zastanawiać. Ja jeszcze za ubrankami się nie rozglądam ale myślę że w wakacje coś zacznę działać 😀
 
Ciuszki właśnie najczęściej przeglądam i nie zdziwię się jak w końcu coś dołożę do koszyka przy zamawianiu dla starszaków.🙈
Jak fajnie, że już płeć jest wiadoma😄
Ja dopiero pod koniec miesiąca się dowiem o ile dzidzia pokaże.

Macie już wybrane imiona?
No ja już ostatnio miałam ochotę tak chociaż jedną rzecz kupic🤣 Imię jeszcze nie wiem. Jeszcze w sumie nie myśleliśmy.
 
Ja pracuję zdalnie, wiec nie wybieram się na zwolnienie jeśli nie będzie jakichś komplikacji. Pewnie popracuje do końca wakacji/końca września.
 
Ciuszki właśnie najczęściej przeglądam i nie zdziwię się jak w końcu coś dołożę do koszyka przy zamawianiu dla starszaków.🙈
Jak fajnie, że już płeć jest wiadoma😄
Ja dopiero pod koniec miesiąca się dowiem o ile dzidzia pokaże.

Macie już wybrane imiona?
Ja też przeglądam ubranka. Najchętniej to bym wszystkie kupiła, bo są takie urocze. Myślę, że wakacje już po mału zacznę kompletować garderobę małej :)
Mam całą listę imion, ale coś czuję, że będzie ciężka przeprawa z mężem, bo do tej pory nie podobały mu się moje typy. Twierdzi, że za bardzo wydziwiam 😐
 
reklama
Do góry