reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Mam też pytanie do dziewczyn, które biorą acard mam brać 1 tabletkę na noc i staąd moje pytanie o ktorej godzinie bierzecie tabletkę?
Zależy o której wjedzie kanapeczka 🙈 ale najczęściej między 20-21, czasem wcześniej. Nie pilnuje tego jakoś super.
Ja wiedziałam, że chce Krzysia ❤️ i mój najstarszy tak ma 😁 Poza tym od zawsze bliżej mi było do chłopców 🙈 może przez to, że ja jakoś nie miałam dobrej relacji z Mamą. Dziewczynki są dużo bardziej inteligentne i bardziej skomplikowane 😉 Wiem to po sobie 🤣 obawiam się, że mogłabym nie podołać z wychowaniem 🤷‍♀️
Poza tym w rodzinie Męża w duuużej większości rodzą się chłopcy 😁 więc od zawsze to dla mnie było oczywiste 😊 i o tyle, jak w drugiej ciąży były przez chwilę podejrzenia, że to dziewczynka, to nie radziłam sobie z zazdrością 🙈 teraz jestem starsza, więc chyba inaczej do tego podchodzę, 🤔 aczkolwiek natura widocznie wiedziała co robi 😉 ❤️
Krzysie to fajne chłopaki, mam męża więc polecam 😀
 
Moje typy które mi się podobają to Julian, Natan, Bruno, Leon, Ignacy, Jaś, Aleksander, Mieszko, Tymon
A takie główne gdyby był chłopiec to Mieszko 🤣

Właśnie mój mąż też chce Mieszko 🤗 piękne imię!
Ale ja mam bliskiego znajomego o tym imieniu i nie chce, żeby było dziwnie, że tak nazwałam synka 🤣

Wczoraj myśleliśmy z mężem nad tymi imionami, ale ciężka sprawa 😅
W domu mamy Fryderyka.
 
Mi z imion męskich niestety podobają się te najbardziej popularne na ten moment… Antek, Tymek, Nikoś 🙄🙄 ale potem tak jak któraś napisała co drugie dziecko na placu zabaw tak się będzie nazywało, więc sama nie wiem :(
 
Tymon piękne imię. Też mi się podoba, ale teraz wysoko na liście nadawanych imion. Chociaż mam już Leona, dziś na zajęciach było ich 3 😆
Z męskich jeszcze Teodor mi się marzy. Niestety chyba go nie przeforsuje, bo partnerowi podoba się, że on jest Szymon, Leon i fajnie jakby ewentualny kolejny chłopak też był z końcówką "on". Może być jeszcze Napoleon 🤣

Dla dziewczynek Laura (też widziałam, że często wybierane 🙄), Livia. Kiedyś podobała mi się Wiktoria, ale jakoś mi przeszło. Zastanawiamy się jeszcze na Noel, widziałam że się pojawia jako męskie imię, a miałam taką koleżankę w przedszkolu. No i Noel to od tyłu Leon 🙃 Narzeczonemu się to bardzo podoba, taki śmieszek.
Ten Napoleon do mnie przemawia 😂
 
Mi z imion męskich niestety podobają się te najbardziej popularne na ten moment… Antek, Tymek, Nikoś 🙄🙄 ale potem tak jak któraś napisała co drugie dziecko na placu zabaw tak się będzie nazywało, więc sama nie wiem :(
Mi się Antek też podoba ;) alee starszy syn ma 2 ulubionych kolegów Antków,p i na osiedlu i w sumie wszędzie codziennie się słyszy imię Antek
 
Mi z imion męskich niestety podobają się te najbardziej popularne na ten moment… Antek, Tymek, Nikoś 🙄🙄 ale potem tak jak któraś napisała co drugie dziecko na placu zabaw tak się będzie nazywało, więc sama nie wiem :(

Taaak. Jest tyle ładnych imion, ale tak popularne, że dla mnie odpadają. Uczę w szkole to w ogóle mam uraz 😅
 
Mi z imion męskich niestety podobają się te najbardziej popularne na ten moment… Antek, Tymek, Nikoś 🙄🙄 ale potem tak jak któraś napisała co drugie dziecko na placu zabaw tak się będzie nazywało, więc sama nie wiem :(

Taaak. Jest tyle ładnych imion, ale tak popularne, że dla mnie odpadają. Uczę w szkole to w ogóle mam uraz 😅
 
Tymon piękne imię. Też mi się podoba, ale teraz wysoko na liście nadawanych imion. Chociaż mam już Leona, dziś na zajęciach było ich 3 😆
Z męskich jeszcze Teodor mi się marzy. Niestety chyba go nie przeforsuje, bo partnerowi podoba się, że on jest Szymon, Leon i fajnie jakby ewentualny kolejny chłopak też był z końcówką "on". Może być jeszcze Napoleon 🤣
No z końcówką -on wyboru nie ma. Do głowy przychodzi mi Brunon. Chyba, że skupicie się na imionach zagranicznch jak np Jason, Samson czy Marlon. 🙂
 
reklama
Właśnie mój mąż też chce Mieszko 🤗 piękne imię!
Ale ja mam bliskiego znajomego o tym imieniu i nie chce, żeby było dziwnie, że tak nazwałam synka 🤣

Wczoraj myśleliśmy z mężem nad tymi imionami, ale ciężka sprawa 😅
W domu mamy Fryderyka.
Wiesz co aż tak na znajomych to chyba bym nie patrzyła bo jednak te imiona będą się powtarzać zawsze a Mieszko to chyba aż tak bardzo nie jest popularne bo nigdy nie spotkałam. U mnie w samej rodzinie jest chyba z 10 Michalin 🤣
 
Do góry