reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Macie już jakieś objawy ciążowe?

Mnie pobolewa podbrzusze , mam pełniejsze piersi, sikam co rusz 🥲 no i mam mega sucho. W dwóch poprzednich ciążach miałam dużo śluzu , tylko nie pamietam od ktorego momentu 😅
 
Macie już jakieś objawy ciążowe?

Mnie pobolewa podbrzusze , mam pełniejsze piersi, sikam co rusz 🥲 no i mam mega sucho. W dwóch poprzednich ciążach miałam dużo śluzu , tylko nie pamietam od ktorego momentu 😅

Mnie strasznie bolą 🍒, no i meeega zmęczona jestem, u mnie właśnie mokro jak przy dniach płodnych. 😁
 
Moje objawy to „mrowienie” w dole brzucha i wczesne pobudki (generalnie jesteś śpiochem, więc to spora anomalia) 😅
 
Moje objawy to „mrowienie” w dole brzucha i wczesne pobudki (generalnie jesteś śpiochem, więc to spora anomalia) 😅
taaak, też wcześnie od paru dni wstaje . Budzik miałam na 6.30-7.00 a teraz bez budzika codziennie 5.20 😑

Ja dziś o 10.40 wizyta, a potem lece na bete i chyba ten progesteron zrobie 😉 na razie plamień nie mam więc o tyle dobrze 🙏
 
reklama
Jeju jutro powtarzam betę. Pierwszy wynik 186 z wczoraj. Wczoraj też powinnam dostać miesiączkę. W głowie milion myśli bo dwa razy straciłam ciążę na bardzo wczesnym etapie (9 i 6 tydz.). Strasznie się schizuję bo piersi były nabrzmiałe (lekko pobolewają jeszcze), a dziś rano już są miękkie, mam chwilami silne bóle brzucha razem z kręgosłupem lędźwiowym. Lekarz w poniedziałek. Siedzę jak na szpilkach i przewertowałam cały internet na temat miękkich piersi i niskiej bety 🫨 Trzymajcie kciuki za jutro i poniedziałek!! Tak bardzo chcę szczęsliwego zakończenia 🥰
 
Do góry