reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Ah to już można oficjalnie 😁😁💩💩💩
Niech ten Bombelek tam siedzi, mocno się trzyma i wychodzi dopiero za 9 miesięcy 😍

Romance Love GIF

Wink Bu GIF by Buuuilustraciones
Jako jedna z dwóch osób wierzyłaś, że to się uda 🥰
 
reklama
To może dla świętego spokoju umów sie na wizytę ? Może na usg nie będzie zbyt wiele widać,ale lekarz przepisze ci jakieś leki i będziesz sie czuła spokojniejsza 😉
Wizyta w poniedziałek :) czekam na wyniki drugiej bety. Piersi oklapły i przestają boleć. Zmartwienie sięga zenitu...
 
Poza witaminami u mnie codziennie rano i wieczorem magnez. Ale kupię sobie dzisiaj profilaktycznie tą no-spę.
Chciałabym się nie stresować tą ciążą i się nią cieszyć po tylu latach ale to się chyba tak nie da 🙈
Oj nie da się... u mnie po 2 poronieniach i ciąży wysokiego ryzyka siedzę i czuję, że wieczorem będę leżała w kaftanie na oddziale psychiatrycznym... 😣🤯
 
Trzymam kciuki!
Przykro mi, badalas przyczynę poronienień? 🥺
Nieee... Lekarze w szpitalu powiedzieli, że za 3 poronieniem warto zbadać. W obu poronieniach nie brałam luteiny więc myślę, że to mogło mieć wpływ. Z córeczką od razu lekarz przepisał luteinę kazał brać no spę i leżeć. Wszystko było ok ale należałam się w szpitalu bo twardniał brzuch bardzo no i miałam bardzo krótką szyjkę... Jestem dobrej myśli :)
 
reklama
Do góry