reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Witaj w naszym gronie, trafić dobrego lekarza na NFZ to chyba cud... Ja w pierwszej ciąży chciałam zaoszczędzić na badaniach i poszłam do kobiety, która pracowała za karę. Masakra co ona mi w głowie namieszała, ile nerwów wprowadziła i oczywiście skierowań nie dała... Postanowiłam sobie, że już nie zdecyduje się chodzić do ginekologa na fundusz zdrowia. Teraz tylko prywatne do sprawdzonego ginekologa.
Masz komfort psychiczny jest bardzo ważny moim zdaniem. Wiadomo nie mają nas kłamać ale niektórych podejście aż zniechęca
 
reklama
Hej dziewczyny. Dzis mija mi 5 tydzien i 1 dzien. Termin z apki wchodzi mi na 22 listopad. Do lekarza mam na 27 marca na godzinę 16. Mam 35 lat i 11 letniego synka. Jestem po pustym jaju płodowym w zeszłym roku. Moje bety od poczatku to 13.85, 37.88, 154.30, 400.80 i ostatnia z wczoraj 1140.
Wychodzi na to, że termin porodu mamy wyznaczony na ten sam dzień 😁 bety miałam praktycznie takie same wiec proszę się nie denerwować. U mnie w dzień gdy beta wynosiła 1483 widać było już zarodek 😎 to był 4t3dc
 
Jeju myślałam że tylko ja mam z tym problem na tak wczesnym etapie.
Niestety moje ulubione jeansy już nie są ulubione, cisna 🥹🫠
Jakos mi lepiej po waszych komentarzach! Chyba niebawem bede musiała powiedziec rodzicom, ze znow beda dziadkami, bo mysle, ze tym razem szybko się sami dopatrza 😜 i wlasnie nie wypracowane rozejście mięśnia na pewno mi w tym nie pomaga... chciałabym poczekać jak najdłużej bo po moich historiach beda sie bardzo martwili do badan genetycznych, ale myślę ze nie dotrwam tyle.. 🙉
 
Ja wlansie w 5 tygodniu i 5 dniu bete 27 lutego. I zastanawiam się czy nie za wcześnie beta z wczoraj wychodzila mi juz 1140 ale teraz to ona chyba juz mniej przyrasta prawda?
Ja zaczęłam dziś 5 tydzień, ale na wizytę umawiam się prywatnie tak chwilę przed 7 tygodniem.
Dla mnie jest to stresujące, bo teraz i tak by mi nic nie powiedzieli.
Do mojego giną na NFZ, pierwszą wizytę mam pod koniec kwietnia, bo nie było innych terminów 🙆
 
Jakos mi lepiej po waszych komentarzach! Chyba niebawem bede musiała powiedziec rodzicom, ze znow beda dziadkami, bo mysle, ze tym razem szybko się sami dopatrza 😜 i wlasnie nie wypracowane rozejście mięśnia na pewno mi w tym nie pomaga... chciałabym poczekać jak najdłużej bo po moich historiach beda sie bardzo martwili do badan genetycznych, ale myślę ze nie dotrwam tyle.. 🙉
Ja to samo chciałabym powiedzieć po pierwszych prenatalnych żeby się nie martwili ale ciężko już mi ukrywać 🙈 a co u Ciebie było nie tak wczensiej?
 
Witam nowe mamy🥰

Sanderson trzymam dziś kciuki na pewno będzie wszystko dobrze ❤

Co do ciążowych spodni , od paru dni to i moje myślałam że sie w suszarce skurczyły 😅 chyba czas zamówić coś ciążowego. Ja ogołem szczupła nie jestem ,a dzinsy kupuje tylko na Shein bo ciezko mi w sklepie kupic takie jakie lubie i w rozmiarze odpowiednim. A tam już ciążowe obczaiłam i praktycznie te same co zamawiam😅 jestem stara mam 33 lata i nie odnajduje sie w tych szerokich krojach 😆 rurki 4 ever🥰

Ja dziś 7w0d czyli zaczynam 8 tydzień 😊 mdlości wciąż mam lekkie ,ale połączone ze zgagą ... niemiły duet
 
Hej dziewczyny! Trochę się martwię, od samego rana mam takie jasnobrązowe plamienie.. moja lekarka przyjmuje tylko w środy i piątki
 
Witaj w naszym gronie, trafić dobrego lekarza na NFZ to chyba cud... Ja w pierwszej ciąży chciałam zaoszczędzić na badaniach i poszłam do kobiety, która pracowała za karę. Masakra co ona mi w głowie namieszała, ile nerwów wprowadziła i oczywiście skierowań nie dała... Postanowiłam sobie, że już nie zdecyduje się chodzić do ginekologa na fundusz zdrowia. Teraz tylko prywatne do sprawdzonego ginekologa.
Ja też mam wspaniałego Pana doktora na NFZ, mogę polecić każdemu z całego serca.. ale prowadzi tylko ciążę wysokiego ryzyka, zostałam do niego skierowana ze względu na zator płuc, który miałam w przeszłości
 
reklama
Do góry