reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Cześć,

u nas weekend jakoś przeżyty w biegu, wczoraj pojechaliśmy z młodą do sali zabaw - ponad 2h w jedną stronę i myślałam, że będę wykończona a zniosłam to lepiej niż siedzenie w pracy czy kręcenie się po domu.
W tej ciąży męczą mnie wzdęcia i duszności, kompletnie nie miałam takich atrakcji poprzednio.
Jeszcze noszę zwykłe spodnie, ale już się robi ciasnawo, więc muszę odkopać worek z ciążowymi i zobaczyć, czy coś ze starych zapasów mi wejdzie teraz na tyłek.

Jutro rano w końcu wizyta, wg ostatniego USG to powinno być 7t+5, więc mam nadzieję, że się wyjaśni, czy w czarnej dziurze pojawiło się serduszko.


5+1 to piąty tydzień skończony, a szósty zaczęty. Ginekolodzy liczą skończone tygodnie, a my liczymy te w trakcie😊


Ja nie biorę dupka, a mam takie efekty specjalne, zwłaszcza wieczorem i po nocy.
To widzę że więcej z nas czeka na pojawienie się serduszka. Ja w środę mam 7+3 i też liczę że będzie wszystko ok.
Jeśli chodzi o piersi to mnie też bolą i sutki takie nabrzmiałe jak przy karmieniu a nie biorę dupahstonu
 
reklama
To widzę że więcej z nas czeka na pojawienie się serduszka. Ja w środę mam 7+3 i też liczę że będzie wszystko ok.
Jeśli chodzi o piersi to mnie też bolą i sutki takie nabrzmiałe jak przy karmieniu a nie biorę dupahstonu
Ja mam trochę dłuższe cykle i w pierwszej ciąży serduszko było widoczne na USG dopiero koło 9 tygodnia, więc się wtedy naczekałam i nadenerwowałam.
Teraz specjalnie się są szybko nie chciałam umawiać, żeby nie chodzić co chwilę bez sensu, bo to i problem logistyczny, żeby zwolnić się z pracy, a potem to odrabiać, no i u nas na prowincji nie ma opcji na lekarzy abonamentowych czy umawianie wizyty przez internet. Trzeba dodzwonić się do przychodni i pani cerberka z rejestracji ustali termin wizyty 😉
 
Ja mam trochę dłuższe cykle i w pierwszej ciąży serduszko było widoczne na USG dopiero koło 9 tygodnia, więc się wtedy naczekałam i nadenerwowałam.
Teraz specjalnie się są szybko nie chciałam umawiać, żeby nie chodzić co chwilę bez sensu, bo to i problem logistyczny, żeby zwolnić się z pracy, a potem to odrabiać, no i u nas na prowincji nie ma opcji na lekarzy abonamentowych czy umawianie wizyty przez internet. Trzeba dodzwonić się do przychodni i pani cerberka z rejestracji ustali termin wizyty 😉
No właśnie ja zawsze max 6+1 miałam serduszko więc ta ciąża inaczej wygląda. A byłam już na 3 usg 🙈 więc trochę wariuje
 
Laski, czy któraś bierze Duphaston i ma problem z mega bolącymi piersiami? Ja się czuję jak przy nawale pokarmu 😑 Zwłaszcza po nocy. W dzień ujdzie, jak nikt nie dotyka 😆 Zapomniałam o to zapytać lekarza.
Ja nie biorę, ale piersi dokładnie bolą w ten sam sposób, a jeszcze do tego karmię córkę. To jest jakas masakra totalna 🙈
 
reklama
Do góry