reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

U mnie niezbyt dobrze, zarodek mało co urósł i jest ledwo zauważalna praca serca, lekarz z 5 minut się wpatrywał i jakieś powolne miganie było. Spodziewa się zatrzymania akcji serca w ciągu kilku dni
Trzymam kciuki, żeby jeszcze wszystko dobrze się ułożyło. Kiedy masz kolejna kontrolę? Możliwe, że dopiero co akcja serca zaczęła i stąd to wolniejsze bicie?
 
reklama
Hej. Mówiliście córce o ciąży? Ja w listopadzie powiedziałam synowi od razu po zrobieniu testu, a teraz jeszcze nie wie. Zresztą o wiele mniej osób teraz wie, jestem ostrożniejsza. W święta moja mama i babcia się domyśliły gdy zobaczyly mój brzuch. Trochę przytyłam w tamtej ciąży, która straciłam,potem po stracie dużo jadłam ze smutku i teraz ze stresu też jem.
Nie, jeszcze nie powiedzieliśmy bo na początku krwawilam, teraz utrzymuje się plamienie przez krwiak.. Ale tydzień temu byłam u lekarza i było ok, teraz idę w piątek znowu to będzie 8+5 i jeśli wszystko będzie ok to jej powiem, bo planuje już wziąć l4
 
Dziewczyny, robimy wątek prywatny? Coś myślicie? Dodajemy już zdjęcia z USG, a chyba nie chcemy by każdy je oglądał?:)
Wiesz, nie każda jeszcze ma zdjęcie z USG😉, a pewnie dziewczyny będą tak chciały potwierdzać obecność na wątku prywatnym. U mnie dzisiaj 6 tydzień i jeszcze za wiele nie zobaczył to nie było czego drukować.
Kazał się nie martwić, bo wszystko się na razie zgadza z wiekiem ciąży. Wizyta 10.04 i może wtedy będę coś wiedzieć. Termin na razie 25 listopada
 
Hey ja po wizycie.
Jest pęcherzyk dość spory ale nie widzi zarodka. Kazał zrobić jutro i w piątek betę i podejmie decyzję czy wziasc mnie do szpitala. Mówi że wszystko według terminu ale sporo się namęczył i nie mog dojrzeć czy jest tam zarodek. Czyli kolejny stres. Trzymam kciuki za was dziewczyny!
 
reklama
Hey ja po wizycie.
Jest pęcherzyk dość spory ale nie widzi zarodka. Kazał zrobić jutro i w piątek betę i podejmie decyzję czy wziasc mnie do szpitala. Mówi że wszystko według terminu ale sporo się namęczył i nie mog dojrzeć czy jest tam zarodek. Czyli kolejny stres. Trzymam kciuki za was dziewczyny!
A ja trzymam za Ciebie, oby na kolejnej wizycie był widoczny zarodek 🤞
 
Do góry