reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Nie zazdroszcze Wam dziewczyny, wiem jak to jest mieć takie mdłości. W poprzedniej ciąży mordowały mnie mdłości i wymioty do 20tyg, teraz też mam ale nie aż tak. Dobrze ,że jest lek ja bym brała i sie nie zastanawiała .

Dziś piękna pogoda, w planach mam relax na dworku, z dziewczynami skocze na wrotki, potem pewnie bedzie zabawa na podwórku z dziećmi. Uwielbiam takie ciepłe dni jak spędzamy je na dworzu. 😍
 
Wzięłam przed chwilą xonvea .. jestem wykończona tym, że jest mi tak niedobrze
ja biorę xonvea już prawie 2 tyg, obecnie jestem na 4 tabletkach, więc maksymalna dawka. Próbowałam zostać na 3 ale wtedy czułam się dalej bardzo złe. Przy 4 jest trochę lepiej, ale w dalszym ciągu to nie jest cud którego chyba oczekiwałam 😅Pozwala mi to na wykonywanie podstawowych czynności. Także łącze się w bólu bo u mnie mimo codziennego przyjmowania dalej mam mdłości, sporadyczne wymioty i tego kapcia w buzi jak na kacu. Zamknięte koło :( trzymaj się i oby w 2 trymestrze te dolegliwości przeszły. Mój mąż dziś wyjeżdża na tydzień i mam nadzieje ze właśnie dzięki tym tabletkom jakoś przetrwamy bo jestem do niczego
 
Ja dzisiaj też kryzysowo z mdłościami (na szczęście bez finału😅) - ciekawe jest to, że w ciągu tygodnia kiedy chodzę do pracy jest względny luzik, a sobota jest zawsze cięższa 🙈 ale nie poddaje się, zaliczyłam już zakupy spożywcze i obi, a teraz ruszam do porządków na tarasie, żeby oficjalnie zacząć wiosnę 😅💪🌸
 
Dziewczyny jak sobie radzić z tym że hormony tak wpływają na nastrój ? No jestem na zmianę szczęśliwa i wkurwiona., każdemu się obrywa , sama ze sobą nie wytrzymuję ,
Męża cierpliwość naciągnięta jak guma w gaciach a mi się chce płakać. Byle powód wyolbrzymiam. Syna zabawki grające mam ochotę przez okno wywalić a psa i jego sierść jak widzę to ogolić na łyso. Do tego mam rwę i ledwo chodzę 😥
 
reklama
Ja już po wizycie, jest 1.87 cm człowieka z bojącym serduszkiem 🥰 Jestem dziś 9+0, według USG 8+3 i termin na 13.11.

Leki zostają bez zmian, dostałam też receptę na ten lek na mdłości, zobaczymy. Torbiel minimalnie mniejsza. Niestety do 14 tygodnia dał nam bana na seks 🙃🫣

Wyniki powiedział, że ok, a ja z tej ekscytacji, że usłyszałam serduszko, zapomniałam zapytać o wynik cytomegalii. Ale zaufam mu, że skoro ok, to ok.
 
Do góry