reklama

Listopadowe mamy o sobie

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2007' rozpoczęty przez kajunia, 7 Marzec 2007.

1. kajunia

kajunia bliźniakowa mama :)

Może poznamy się bliżej :-) zacznę od siebie :-)

Nazywam się Karolina. Mam 24 lata. Od lipca 2005r. jestem szczęśliwą mężatką :-) O nasze maleńkie szczęście straliśmy się 19 miesięcy i stał się CUD :tak: Mam nadzieję, że wszystko pomyślnie się ułoży :-) Życzę Wam i sobie sopkojnych 8 miesięcy :-)

2. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

To ja nastepna.
    Ania lat 25 od czerwca 2005 mezatka,a od wrzesnia 2005 mama Antka.
    Mieszkam juz 3 lata w Irlandii.
    O nasze drugie dzieciatko staralismy sie tylko 2 cykle po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej:tak:
    Ja tez zycze wszystkim zafasolkowanym wspanialych ciaz:-)

3. reklama
  4. misia_q

misia_q Turbomama

Mam 24 lata, męża i jedno dziecię na stanie, na dniach będę bronić magistra, gdyż właśnie kończę studia :-). Mieszkamy we Wrocławiu i na razie nie zamierzamy stąd wyjeżdżać :)

5. Krecik

Krecik Mama lipcowa'06 Listopadowe mamy'07

A ja mam na imie Agata, pochodze z Wroclawia ale od 3 lat mieszkam w Niemczech!!! Mam wspanialego meza i jeszcze wspanialszego synka Allanka!!! Slub bralismy w czerwcu i sierpniu 2005! Mam 27 lat, a jak chcecie cos wiecej o mnie wiedziec to poprostu pytajcie!!!

6. agar

agar Mamy lipcowe'06 Wdrożona(y)

to teraz moja kolej , na imię mam Agnieszka lat 25, od czerwca 2005 r szczęśliwa mężatka, a od 17 licpa 2006 r mama Julianny (Tula),a nasza fasolka zalogowała się przy pierwszym podejściu

7. madga

madga Fanka BB :)

o matuś - to ja przy was już babcia jestem:zawstydzona/y: Jeszcze mam 29:-) choć w lipcu skończę piękne 30 lat:-) Jestem mężatką od września 2001 roku, we wrześniu 2005 przyszedł na świat nasz synek Pawełek, radość nasza największa na świecie:tak: :-) Troszkę o niego walczyliśmy, bo wcześniej dwie moje ciąże obumarły a ta Pawełkowa była bardzo zagrożona więc od początku na wielu lekach i prawie cały czas w szpitalu. Wszystko dało się przetrwać a i nagroda była wspaniała:-) Teraz mam nadzieję przeżyć tą ciążę bez strachu, nie mogę się nad sobą cerkolić za bardzo, więc musi być dobrze:tak: Wasze kciuki by mi nie zaszkodziły;-)

A tak poza tym pracuję jako nauczyciel w LO, mam białego pieska o imieniu Mikrus choć znajomi mówią na niego Owsik:-D I to chyba narazie tyle... Czekam na opisy pozostałych dziewczyn:-)

8. Krecik

Fajnie wiedziec o was troche wiecej!!!

Madga, oczywiscie ze trzymamy kciukasy!!! I to za kazda z nas!!!!

9. Krecik

Kajunia nie chce zasmiecac watku u staraczek, ale specjalnie dla Ciebie wklejam moja obecna facjate!!! Hihihi, przynajmniej bedziesz wiedziala z kim piszesz!!!
    Wy tez sie pokazcie, chcialabym Was poznac!!!!

10. reklama
  11. kajunia

kajunia bliźniakowa mama :)

Krecik - ale laska z Ciebie :szok:

12. Krecik

Buhahaha!!!! Dziekuje ale myslisz dlaczego nie wklejam calej postaci???
    Bo do laski to mi daleko!!! Ale dziekuje za mile slowa!!!

Poleć forum