reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe starania 2023

reklama
To ciekawe co piszesz bo badania mówią co innego 🤔
I większość par zmagających się z niepłodności idiopatyczną trafia do klinik in vitro (ale znowu nie każdy ma na to środki finansowe i psychiczne)
A nawet jak ktoś ma środki finansowe i psychiczne to in vitro nie daje gwarancji powodzenia 😪
 
Jakbyście się odniosły do tej mojej bety, jeżeli chodzi o tego screena?
Juz do mnie doszlo oczywiscie ze nic z tego,ale pytam z ciekawości.
Screenshot_20231114_181648_Samsung Internet.jpg
 
reklama
Bardzo trzymam za Ciebie kciuki. Jeśli przyczyna jest nieznana to najprawdopodobniej Ci się uda. Duże prawdopodobieństwo że częste wyjazdy męża, Twoja praca po 12h, stres... blokują możliwość zajścia. Mam nadzieję że juz niebawem dołączysz do grona przyszłych mam. Życzę Ci tego z całego serca! Pozdrawiam.
o, jak tak dobrze idzie diagnozowanie to ja tez poproszę o ocenę szans 😅 przyczyna trochę znana, a trochę nieznana, mało pracuję, dużo odpoczywam, mąż rzadko wyjeżdża, a nawet jeśli to najdłużej na jedną noc🥰 będzie dobrze? muszę wiedzieć natychmiast zanim zapiszę się na kolejną wizytę za 370zł, z której nic nie wyniknie… proszę 😊
 
Do góry