reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe starania 2023

reklama
o, jak tak dobrze idzie diagnozowanie to ja tez poproszę o ocenę szans 😅 przyczyna trochę znana, a trochę nieznana, mało pracuję, dużo odpoczywam, mąż rzadko wyjeżdża, a nawet jeśli to najdłużej na jedną noc🥰 będzie dobrze? muszę wiedzieć natychmiast zanim zapiszę się na kolejną wizytę za 370zł, z której nic nie wyniknie… proszę 😊
czekaj, wyciągnę ciastko z wróżbą dla Ciebie 😅
 
My właśnie zaczynamy starania. Czy któraś z was po okresie miała brazowe plamienia?? Ostatnio przez 2 dni pobolewaly mnie jajniki. Może to zbliżającą się owulacja?? Test wczoraj jeszcze był negatywny jeśli można w te testy wierzyć. Krwawienie z odstawienia dostalam 7 listopada. Co myślicie??
 
My właśnie zaczynamy starania. Czy któraś z was po okresie miała brazowe plamienia?? Ostatnio przez 2 dni pobolewaly mnie jajniki. Może to zbliżającą się owulacja?? Test wczoraj jeszcze był negatywny jeśli można w te testy wierzyć. Krwawienie z odstawienia dostalam 7 listopada. Co myślicie??
Ja kiedy odstawiłam tabletki to dopiero po 2 miesiącach się starałam. czyli przyszła jedna normalna miesiączka (nie z odstawienia,) i jeszcze kolejna później. I dopiero zaczęłam starania. Właściwie to miałam czekać niby 3 miesiączki tak mi zalecił lekarz. A nie możesz jeszcze poczekać aż organizm się uspokoi po tabletkach,? - po antykoncepcji podobno moga zdarzyć się bliźniaki. Według takiego schematu najlepiej jakbyś zaczęła się starac zaraz po Nowym Roku. No chyba że masz inne powody i bardzo zależy Ci na czasie...I oby najszybciej.
 
Chciałam tylko potwierdzić,to ciaza biochemiczna.
Życzę wam powodzenia i zdrowia dziewczyny. Dbajcie o siebie.
 
reklama
Według lekarzy wszystko jest ok... największą przyczyną może być to że,,za bardzo chcemy,, ponoć.

Jakie badania... krew pod każdym kątek już chyba, tarczyca, drożność jajowodow, badanie nasienia męża, długo wymieniać
Jeśli mogę coś podpowiedzieć. To warto suple brać omega 3, magnez z wit b6 (działa uspokajająco) , sprawdzić Wit B12 Wit D3.
Mogę się odnieść do siebie , że ja zaszlam w swoją pierwszą ciążę na zasadzie, uda się to ok nie to nie. Ale wiem też jak się czułam przed zajściem. Byłam bardzo spokojna , wiele było mi obojętne, napięcie z ciała totalnie zeszło. I poczułam ten moment kiedy ma się wydarzyć zbliżenie. No i się udało od razu.
 
Do góry