reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listy do Mikołaja - Wasze dzieci już napisały?

Dołączył(a)
22 Listopad 2012
Postów
2
Witajcie,
czytałam już o listach do Św. Mikołaja, a ja w tym roku wynalazłam z internetu super stronę dla mojej 3-letniej Hanusi:) ( www imikolaj pl )wysyła się list do świętego Mikołaja ze zdjęciami dzieciaczka i kilkoma słowami o nim i dostajemy list video od samego siwobrodego gdzie mówi imię dziecka i w ogóle mówi o nim w oparciu o to co napiszemy:)

Naprawdę genialna sprawa- polecam wszystkim rodzicom! Piszę o tym ponieważ ja sama wcześniej nie spotkałam się z czymś takim.

Myślę, że warto maluszkowi atrakcję stricte świąteczną i niewątpliwie wesołą zapewnić:)


Macie jakieś inne pomysły jak tu wzmocnić wiarę dziecka w samego świętego?
 
reklama
Wow. Genialna sprawa z tym mikołajem:szok::-D:tak:. Ja to jakas zacofana jestem bo pierwszy raz o takim czyms słyszę
 
ja też jestem tradycjonalistką, dlatego podtrzymuję tradycję pisania listów do Św. Mikołaja, bo tak się u mnie robiło zawsze:) U nas w listach królują lalki Monster High i pieski szczeniaczki, z dwojga złego, jednak wybieram Monster High, jeśli któreś mamy mają problem z tymi lalkami, bo tanie to nie są, to teraz jest duża obniżka na te lale w sklepach Toys R Us, mam nadzieję, że do jutra nie wykupią, to i ja zdążę:)
 
ja też jestem tradycjonalistką, dlatego podtrzymuję tradycję pisania listów do Św. Mikołaja, bo tak się u mnie robiło zawsze:) U nas w listach królują lalki Monster High i pieski szczeniaczki, z dwojga złego, jednak wybieram Monster High, jeśli któreś mamy mają problem z tymi lalkami, bo tanie to nie są, to teraz jest duża obniżka na te lale w sklepach Toys R Us, mam nadzieję, że do jutra nie wykupią, to i ja zdążę:)
widziałam tez info o konkursie że mozna taką lakę wygrać ale że ja chciałam na prezent a swojej córy nie mam:( więc słabo...a sama się przebierać wstydziłam:D
 
Mikołaj z takiej strony,a pisanie listów się nie wyklucza,tak więc też jestem tradycjonalistką.Dzieci nasmarowały listy i zostaną one pozostawione na kominku wraz z ciasteczkiem i mlekiem dla Mikołaja.;-)
A ,że później przyjdzie e-mail od Mikołaja to tylko zwiększa radość dzieciaka,w końcu wierzą dzieci w niego i wierzą,że każde z osobna są specjalnie traktowane przez brodatego :sorry:
 
widziałam tez info o konkursie że mozna taką lakę wygrać ale że ja chciałam na prezent a swojej córy nie mam:( więc słabo...a sama się przebierać wstydziłam:D

Przed swietami zawsze jest mnostwo konkursow, teraz mozna playstation wygrac za narysowanie ulubionej postaci disneya :)
A z tymi listami do mikolaja super pomysl!!
 
reklama
No ja się nie przebierałam, zdążyłam kupić lalkę Monster High w Toys R Us, dlatego jestem zadowolona:) tym bardziej, że zaoszczędziłam:))))))
 
Do góry