reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listy wyprawkowe

Moja lista.
Ciuszków nie robię listy, bo tego mam mnóstwo, aż mi się liczyć nie chce.
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    98,5 KB · Wyświetleń: 300
  • 2.jpg
    2.jpg
    106,8 KB · Wyświetleń: 307
  • 3.jpg
    3.jpg
    82,6 KB · Wyświetleń: 288
reklama
Malutka może chce Ci się wysłać mi na.maila takie tabelki ? To sobie w Wordzie moje dane powpisuję ;) będę miała gotowca :p
 
W sumie i tak nie mam.mam.co robić to sobie napisze :p bo ja mam.ogólnie wszystko w zeszycie ale jak tabelkę stworze i drukne to będzie bardziej przejrzyscie :)
Zmobilizowalas mnie :D
 
Malutka a o co chodzi z tym wisienkowym termoforem, hmmm? Co do pieluch to ja mam tych nr 2 tylko 170szt. i teraz myślę czy to nie za mało, dla odmiany mam już 370szt. rozmiaru 3 i 90szt. rozmiaru 4 :D przez jakiś czas pieluch nie będę kupować a rodzina niech już przynosi 4-reczki to może oszczędnie uda się dobić do końca roku :D
 
Itucha to jest na brzuszek na kolki :)
Np kradziesz na kaloryfer lub na chwile do mikrofali i te wisienki utrzymują ciepło . Lub np Ochladzasz. To ponoć tez dobre po porodzie na obolały krok
 
Podziwiam Was dziewczyny za te zapasy :) ja planuje kupować na bieżąco, może to kwestia sklepów pod nosem ;) oczywiście jeżeli chodzi o pieluchy, chusteczki, kosmetyki itp.

Pieluchy 3 to jeszcze dla mnie abstrakcja ;) wogóle podchodzę do tego ze stoickim spokojem wierząc, że zawsze można wszystko dokupić już po narodzinach. Oby życie tylko nie za szybko zweryfikowało mojego spokoju ;)

A wyprawka świetna, też sobie przepiszę, zawsze będzie wszystko w jednym miejscu no i Tatuś będzie wiedział czego brakuje jak coś ;)
 
reklama
Ja listę wyprawkową mam zapisaną na Trello.pl - swoją drogą to świetna platforma do robienia takich rzeczy. Wszystko podzielone na kategorie, konkretne rzeczy dodajemy z linkami i zdjęciami żeby było łatwiej. Udostępniliśmy tą listę wszystkim bliskim znajomym i rodzinie. Zaznaczamy tam co już mamy. Jeżeli coś ktoś ma ochotę kupić naszemu maluszkowi to po prostu wchodzi tam i wybiera co ma ochotę nam sprezentować. I tym sposobem nie będę miała - jak przy poprzednich ciążach - 4 ręczników z biedronki, czy 5 kocyków z lidla, z którymi później nie wiedziałam co mam zrobić.
Naszej rodzinie też się to bardzo spodobało, bo sami przyznali że zawsze mają problem z tym co kupić. Że z samymi pampersami jest im głupio przyjść, pytać leżącą jeszcze w szpitalu kobietę też im niezręcznie, a kupować rzeczy o których nie mają często pojęcia nie na rękę. No i tym sposobem wszyscy szczęśliwi a my od A do Z możemy mieć wpływ na kompletowanie wyprawki. :)
 
reklama
Do góry